Adres

Zafer Mah. Çiftlik Sk. No:17 Buca Kaynaklar

Email

info@megatente.com.tr

×

Akıllı Çatı Sistemleri İzmir

Çatı, uygulanan yapıda binayı olumsuz hava şartlarından koruyan sistemdir. Akıllı çatı, açık alanlarda uzaktan kumanda ile açılıp kapatılabilen, çevresindeki kişileri olumsuz hava şartlarından korumak için istenilen ölçülerde üretilen çatı sistemidir. İzmir Mega Tente Sistemleri, tecrübeli ustaları ve son model teknolojik cihazlarıyla İzmir ve ilçelerinde müşterilerine farklı renk, model, kumaş, opsiyonel özellik ve istenilen ölçülerde akıllı çatı uygulamaları üretimi yapmaktayız.

İzmir Akıllı Çatı Sistemleri

Akıllı çatı sistemleri, evlerde ve işletmelerde her türlü mevsim koşullarında açık alanların kullanılmasını sağlar. Estetik tasarımı ile mekânınıza ve yapınıza konforlu ortam hazırlayan alüminyum panel aracılığıyla, müşterilerinizi ve arkadaşlarınızı yazın sıcaktan, kışın soğuktan koruyan özelliği sayesinde keyifli dakikalar yaşayabilirsiniz. Şık bir ortam yaratmak için akıllı çatı uygulamalarına opsiyonel olarak; ısıtıcı, rüzgâr, güneş, yağış sensörü ile birlikte spot ışıklar ilave edebilirsiniz. Kar yüküne dayanıklılığı sayesinde kış aylarında mekânınız ve eviniz için sıcak ortam oluşmasını sağlar. Panel sisteminde bulunan boşluklar dolgu ile kapatabileceği gibi boşta bırakılabilir. Panel sisteminde bulunan hava kanalları yaz aylarında sıcağı, kış aylarında ise soğuğu engelleyerek ortalama sıcaklığı korur.

Teknolojiye ayak uyduran akıllı çatı uygulamaları; rüzgâr, güneş ve yağışları takılacak sensörler aracılığıyla otomatik olarak engeller. Yağış sonrası oluşabilecek su birikintileri ortama zarar vermeden, oluktan akarak gider. Sistemde kullanılacak kumaş su geçirmez özelliğe sahip olmakla birlikte garanti kapsamında yer almaktadır. Boya, kumaş ve metal kısımlarda solma meydana gelmez. Takılacak led spot ışıklar 50.000 saat kullanım ömrüne sahiptir. Kişilerin ve işletme sahiplerinin akıllı çatı uygulamalarını tercih etmemelerinin farklı sebepleri vardır. İşletme sahiplerinin; daha fazla müşteri karşılamak, konforlu alan oluşturmak, sigara içme alanı yaratmak gibi sebepleri vardır. Kişilerin ise; evlerde kış bahçelerinin oluşturulması, her mevsimin güzelliklerini bir arada yaşaması ve nostaljik ortamda keyifli zaman geçirmek gibi sebepleri bulunmaktadır. İşletme sahipleri ve kişiler İzmir Mega Tente Sistemlerini arayarak akıllı çatı uygulamaları hakkında bilgi alabilirler.

Mekânınıza veya yapınıza akıllı çatı uygulamaları yaptırmak istiyorsanız, ilk durağınız İzmir Mega Tente Sistemleri olmalıdır. İzmir Mega Tente Sistemleri, mağazada ürün tanıtımı ve proje gösterimi yaptıktan sonra tecrübeli ustalar müşterinin mekânına giderek ücretsiz keşif yaparlar. Kendi imalat bölümümüzde teknolojik cihazlar ile akıllı çatı uygulamaları üretimi yapılır. Söz verilen tarihte müşterinin adresine giderek akıllı çatı uygulamalarının montajını başarılı şekilde yaparlar. Gerekli bilgilendirme sonrasında akıllı çatı uygulamalarını kullanmaya başlayabilirsiniz. Üründe gerçekleşecek arıza ve kullanım ile alakalı bir sorun olursa, firmamızı arayarak ücretsiz teknik servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Akıllı Çatı Kullanım Alanları

Ev

Bahçe

Teras

Kafe

Düğün salonu

Restoran

Lokanta

Çay bahçesi

Cami

Akıllı Çatı Özellikleri

Şık görünümlü alüminyum su oluğuna sahiptir.

Alüminyum profiller kullanılarak üretilir.

Birleştirme ve kapatma bölümlerinde dayanıklı vidalar kullanılır.

Yaklaşık 120 kilometre hızla esecek şiddetli rüzgârlara dayanıklıdır.

En fazla 50 santim kar yüküne dayanabilir.

Paslanmayan saç ve pimler kullanılır.

Elektrostatik boya sayesinde metal kısımların paslanması engellenir.

Profiller müşterinin isteğine göre boyanır.

Ahşap görünümlü boya sayesinde ortama nostaljik görünüm kazandırır.

Kaliteli malzemeler ürünü uzun yıllar kullanmanızı sağlar.

Akıllı Çatı Avantajları

İnsan gücüne gerek kalmadan uzaktan kumanda ile kontrol edebilirsiniz.

Su olukları sayesinde birikintiler oluşmadan akıp gider.

Isı yalıtımı özelliğiyle ortalama sıcaklıkta temiz alanlar oluşturur.

Enerji tasarrufu sağlar.

Akıllı Çatı Uygulamaları Fiyatı

İzmir Mega Tente Sistemleri olarak, İzmir ve ilçelerinde akıllı çatı uygulamaları satış, bakım, onarım, keşif ve teknik servis hizmeti vermekteyiz. Ürün için sabit bir fiyat bulunmaktadır. Uygulanacak alanın ölçüsü, ürünlerin metre karesi, kumaş, boya, panel, opsiyonel olarak eklenecek parça gibi kriterler akıllı çatı uygulamaları fiyatlarında belirleyici olmaktadır.

İzmir Mega Tente Sistemleri, mağazada bulunan model ve projeleri göstererek, istenirse ücretsiz keşif hizmeti sayesinde müşterilerinin akıllı çatı uygulamaları modelleri tercihi konusunda yardımcı olmaktadır. İzmir Mega Tente Sistemleriyle iletişim kurarak akıllı çatı uygulamaları, modelleri ve fiyatları konusunda daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ürünler hakkında bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz...