Adres

Zafer Mah. Çiftlik Sk. No:17 Buca Kaynaklar

Email

info@megatente.com.tr

×

Rolling Roof Pergola İzmir

Pergola, açılır ve kapanır özelliği sayesinde açık ortamları kapatmak için tasarlanmış motorlu ve modern tente sistemidir. Rolling Roof Pergola, açılır ve kapanır tavan sistemleri olarak adlandırılır. Her açık mekânda kolaylıkla yapılabilecek katlanır çatı sistemi olan, Rolling Roff Pergola sistemi katlanma ve toparlanma özelliğini bir arada sunmaktadır. İzmir Mega Tente Sistemleri müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutarak, İzmir ilçelerinde ve Türkiye’nin diğer illerinde ücretsiz keşif hizmeti vermektedir. Müşterinin tercihine göre belirlenecek ölçülerde, ışıklı, farklı renk, model ve özelliklere sahip Rolling Roof Pergola sistemi üretmekteyiz.

İzmir Rolling Roof Pergola

Kolaylıkla kontrol edebileceğiniz bu sistem her açıdan açıldığı için, gün ışığından yüksek oranda faydalanmanıza imkân tanır. Paneller katlanmasına rağmen kumaşa zarar vermediği gibi, havalandırma hizmeti sunarken de gölgelendirme özelliğinden taviz vermez. Olumsuz hava koşullarında sistemi açık kapatırken, mekân ve yapı çevresinde bulunan kişiler özel profiller sayesinde yağıştan etkilenmeyerek güvenli şekilde yaşamlarını sürdürebilirler. Bulunan ortama şık ve estetik görünüm kattığı gibi geniş alan kazandırır. Ses ve ısı yalıtımı açısından avantaj sağlar. Panellerin sahip olduğu katlanma özelliği aracılığıyla, çatı üzerine çıkmadan bakım, onarım ve temizlik kolaylıkla yapılabilmektedir.

İzmir Mega Tente Sistemleri tecrübeli ustaları ve son model teknolojik cihazları ile üretimini gerçekleştirir. Üretimi yapılan ürünlerde elektrostatik boya kullanarak metal kısımların paslanmasını engeller. Üretimde tercih edilen kumaş ve boya ürünün daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Üst bölümde bulunan panelleri açıp kapatarak, her mevsimin güzelliklerini müşterilerinize ve sevdiklerinize sunabilirsiniz. İşletme sahipleri müşterilerine konforlu ortam sunarken, kişiler de çocukları, arkadaşları ve akrabaları ile birlikte mutlu dakikalar yaşayabilirler. Rolling Roof Pergola, Işıklı, farklı renk, model seçenekleri sayesinde uygulanacak ortama şık ve estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz. Kendisine özel hareketleri aracılığıyla her mekânda istenilen gereksinimi fazlasıyla karşılar. Mevsimlerde yaşanabilecek olumsuz hava şartlarının yaratacağı dış etkenlere karşı üstün koruma sağlayan bu sistem, ısı yalıtımı sayesinde her mevsim istenilen konforun oluşmasını sağlar.

Rolling Roof Kullanım Alanları

Açık ortamı bulunan işletmeler ile bahçeli ve terası bulunan evlerde kullanılması uygun bir seçimdir.

Lokanta

Kafe

Restoran

Çay bahçesi

Ev

Teras

Ev bahçesi

Balkon

Rolling Roof Pergola Özellikleri

Olumsuz hava koşullarından etkilenmeden havalandırma imkânı sağlar.

Havalandırma imkânı sunarken, gölgelendirme özelliğini kaybetmez.

Her açıdan açılarak kontrol edilebilen paneller sayesinde gün ışığından tasarruf etme imkânı sunar.

Tavan bölümü açılabilir ve katlanabilir özelliğine sahiptir.

Onarımı, bakımı ve temizliği kolaylıkla yapılabilir.

Uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Rolling Roof Pergola Avantajları

Motorlu sisteme sahip olduğu için güç sarf etmenize gerek yoktur.

Uzaktan kumanda ile saniyeler içinde açıp kapatabilirsiniz.

Mevsimine göre açık ve kapalı ortamlar oluşturmanıza imkân tanır.

Oluşabilecek olumsuz hava koşullarına dayanıklı olduğu gibi üstün koruma sağlar.

Cam ve çeşitli malzemeler kullanılarak kapatma işlemi gerçekleştirildiği için aydınlatma sorunu yaşamadığınız gibi enerji kullanımından da tasarruf etmenizi sağlar.

İşletme sahipleri için müşteri potansiyelini arttırmaya yardımcı olur.

Rolling Roof Pergola Fiyatı

Garantili ürün hizmeti sunan İzmir Mega Tente Sistemleri, Rolling Roof Pergola için tamir, bakım ve onarım hizmeti de vermektedir. Ürünlerimiz hakkında müşterilerimize sabit bir fiyat veremiyoruz. Rolling Roof Pergola fiyatı, kullanılan malzeme, uygulanacak mekânın ölçüsü, opsiyonel olarak eklenecek parçalar, kumaş ile parçaların ölçüsü nedeniyle değişebilmektedir.

İşletmenize ve yapınıza yaptıracağınız pergola sistemi hakkında karar verememiş olabilirsiniz. Ürünlerimizi ve projelerimize inceleyerek ya da İzmir Mega Tente Sistemlerinin ücretsiz keşif hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bu doğrultular ışığında hangi model pergola yaptıracağınıza karar verebilirsiniz. Henüz bir karar veremediyseniz, İzmir Mega Tente Sistemleriyle iletişim kurarak, pergola sistemlerine ait model ve fiyatlar konusunda bilgi isteyebilirsiniz.

Ürünler hakkında bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz...