Adres

Zafer Mah. Çiftlik Sk. No:17 Buca Kaynaklar

Email

info@megatente.com.tr

×

Mega Tente Vizyonumuz

İzmir Mega Tente olarak, faaliyet verdiğimiz tente ve pergola sistemlerinde, bireysel ve kurumsal müşterilerimize saygılı, hukuka bağlı, bütçeye uygun, sağlığa ve çevreye duyarlı, müşterilerin ve çalışanlarının beklentilerini karşılayan firma olmaktır.

İyi hizmet almak için, doğru firmaları tercih etmek gerekir. Teknolojik alt yapımızı kullanarak hizmet kalitemizi belirliyoruz. Tente ve pergola sistemleri konusunda; uygun fiyat, teknolojik cihazlarını yenileyen, kaliteli işçilik, müşteri memnuniyeti, zamanında teslimat hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Doğru hamlelerle hareket ederek mevsime ve bütçeye uygun çözümler üretmeyi amaçlıyoruz.

Verdiğimiz hizmetler neticesinde adım adım ilerleyerek yurtiçinde ve yurtdışında kurumsallaşmayı hedefliyoruz. Müşterilerimize hizmet sonrası garantili teknik destek ile birlikte temas şeklinde olup, sadakat kurmak istiyoruz. Sosyal sorumluluğumuzun bilincinde davrandığımız gibi çalışanlarımızın kendilerini eğitecekleri fırsatlar yaratmalarını sağlıyoruz.

Önce insan, önce çevre politikasını dikkate alarak yaptığımız işlerde iş güvenliğini ön planda tutuyoruz. İzmir ve ilçelerinde tente-pergola sistemleri arasında ilk tercih edilen firmalar arasında yer almak istiyoruz. Değişen ve gelişen tente ve pergola sektöründe kalite, üretim, dinamik, fikir ve tüm bakış açılarını ön planda tutup, bireysel ve kurumsal tüm müşterilerimizle uzun vadeli çalışarak kalıcı ve uygun çözümler yaratmayı hedefliyoruz.

Ürünler hakkında bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz...