Adres

Zafer Mah. Çiftlik Sk. No:17 Buca Kaynaklar

Email

info@megatente.com.tr

×

Bioclimatic Pergola İzmir

Pergola, sütun ve direklerden oluşturulmuş dış mekân çerçeve yapısıdır. Bioclimatic pergola, parçalı yapıları farklı paneller kullanarak hareket ettiren sistemin adıdır. Tasarımı ve tarzıyla kendine özel proje oluşturan bu sistem, hareketli panelleri sayesinde dört mevsim rahatlıkla kullanılabilmektedir. Paslanmaz vida, ışık sistemi ve plastik kapılar sayesinde yapıyı ve mekânı güzelleştirir. İzmir Mega Tente Sistemleri, sektörde edindiği tecrübe ve son model teknolojik cihazları sayesinde, bioclimatic pergola üreterek ile ev ve iş yerlerinizde bulunan açık alanları kullanmanıza imkân tanır.

İzmir Bioclimatic Pergola

Bioclimatic pergola, hayal ettiğiniz projelerde sizleri bir adım öne taşır. Örneğin, işletmelerde sigara içmek için, ev ve bahçelerde ise mevsimin güzelliklerini yaşamak için bazen dışarı çıkmak istersiniz ancak olumsuz hava koşulları buna izin vermez. Mekânı ve yapıyı rüzgâr, güneş ve yağıştan koruyan sistemi sayesinde, bioclimatic pergolayı kullanarak açık ortamda da vakit geçirebilirsiniz. Panelleri istediğiniz gibi açarak yapacağınız gölgelendirme sayesinde gökyüzünün güzelliklerini seyredebilirsiniz.

Genellikle otel, kafe, restoran, ev, bahçe ve balkon gibi açık alanlarda kullanımı daha uygundur. Kumaş, renk, ışık ve çeşitli özellikleri sayesinde bulunan ortama estetik ve modern görünüm katar. İstediğiniz tarafa doğru yön verebileceğiniz alüminyum panel, güneş ışığından yararlanma, yüksek sıcaklarda havalandırma imkânı tanıyan, kötü hava şartlarına dayanıklı bir sistemdir. Birden fazla özelliği ile dış mekânda geçirilen zamanın kalitesini arttırmaya yardımcı olur. Özelikle işletme sahipleri müşterileri için konforlu ortamlar hazırlamasına yardımcı olurken, ev ve bahçelerde arkadaş, akraba ve komşularınızla keyifli dakikalar geçirmenizi sağlar.

İzmir Mega Tente Sistemleri olarak, müşterilerin tercihine göre istenilen kumaş, renk ve model kullanarak bioclimatic pergola üretebiliyoruz. Sisteme opsiyonel olarak ışık, perde, cam, güneş engelleyici sistemler eklenebilmektedir. İzmir Mega Tente Sistemlerinin tecrübeli ustaları tarafından bioclimatic pergola montajını gerçekleştirir. Ustalarımızın bioclimatic pergola kullanımı hakkında gerekli bilgiyi verdikten sonra rahatlıkla kullanmaya başlayabilirsiniz. Tüm pergola sistemlerimiz garantilidir ancak kullanım sonrasında ortaya çıkabilecek sorun ve arızalar için, ücretsiz teknik servis hizmetimiz bulunmaktadır. Bu durum üretip sattığımız ürünlerimizin arkasında olduğunu göstermektedir.

Bioclimatic Pergola Kullanım Alanları                                                                   

Lokanta

Restoran

Kafe

Çay bahçeleri

Ev

Teras

Balkon

Ev bahçesi

Bioclimatic Pergola Özellikleri

Panel deresi mevcuttur.

Su tahliye sistemine sahiptir.

Renkli gövde seçenekleri bulunmaktadır.

Uzaktan kumanda ile kontrol edilebilmektedir.

Klima ve aydınlatma sistemi eklenebilir.

Her açıdan açılabilen paneller sayesinde mekânı ve yapıyı güneş, rüzgâr ve yağıştan korur.

Yağış ve soğuktan etkilenmeden havalandırma imkânı sunar.

Aydınlatma sistemi eklenebilir.

Ayarlanabilir ısı kaynağı sağlar.

Kayar cam, ahşap, çıtalı alüminyum ve dikey store perdeler takılabilir.

Tavan düzeneğinde katlanma ve toplanma hareketi bir arada bulunur.

Havalandırma imkânı sağlarken gölgelendirme özelliğini kaybetmez.

Paneller katlandığı için üzerine çıkmadan içeride kolaylıkla temizlenebilir.

Elektrostatik boya sayesinde profil ve metal kısımlar paslanmaz.

Hareketli çatı örtüsü alüminyum metal şeklindedir.

Eksenel olarak çalışan paneller geri toplanma özelliğine sahiptir.

Bioclimatic Pergola Avantajları

Her mevsim yüksek seviyede konfor sağlar.

Su geçirmez özelliğine sahiptir.

Takılacak sensör sayesinde rüzgâr, yağış ve güneş ışınlarına karşı otomatik çalışır.

Kendine özel aydınlatmaları sayesinde ekstra aydınlatmaya ihtiyaç duyulmaz.

Açıp kapamaya ihtiyaç duymadan, paneller döndürülerek havalandırma işlemi sağlanır.

Bioclimatic Pergola Fiyatı

İzmir Mega Tente Sistemleri olarak, müşterilerimiz için en uygun fiyatlar dâhilinde hizmet veriyoruz. Farklı ödeme imkânlarımızdan faydalanmanıza izin veriyoruz.  Bioclimatic pergola sistemi için hazır bir fiyat veremiyoruz. Pergola uygulanacak alanın metre karesi, kumaşın ölçüsü, sonradan eklenecek özellikler, kullanılacak malzeme, model ve renk seçenekleri göz önüne alındığında Bioclimatic pergola fiyatı değişiklik gösterir.

Firmamızın ücretsiz keşif hizmetinden faydalanarak, mağazamıza gelip yapılan diğer projeleri inceledikten sonra pergola sistemini yaptırma konusunda karar vermenize yardımcı olabiliriz. Pergola sistemleri konusunda henüz bir karar veremediyseniz, İzmir Mega Tente Sistemleri ile iletişim kurarak Bioclimatic pergola fiyatı ve modelleri konusunda daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ürünler hakkında bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz...