Adres

Zafer Mah. Çiftlik Sk. No:17 Buca Kaynaklar

Email

info@megatente.com.tr

×

Şemsiye Tente İzmir

Tente, güneş, rüzgâr ve yağışlara karşı koruyuculuk görevi üstlenen bez, naylon ve kumaştan üretilmiş örtüdür. Şemsiye tente, bir bağlantıya ihtiyaç duymadan açma kapama işlemini ip mekanizması le kolaylıkla açıp kapayarak yapıyı ve mekânı güneş, yağmur ve rüzgârdan koruyabilen sistemdir. Teknoloji sayesinde sektör geliştikçe tente modellerinde de farklı modellerin ortaya çıkmasını sağlamıştır. İzmir Mega Tente Sistemleri, tecrübeli ustaları ve teknolojik cihazları ile İzmir ve ilçelerinde şemsiye tente üretimi yapmaktadır.

İzmir Şemsiye Tente

Müşteriler mevcut hazır şemsiye tente modellerini tercih edebileceği gibi, İzmir Mega Tente Sistemleri olarak tercihe göre farklı renk, logo, isim yazarak özel modeller oluşturabiliyoruz. Tekli şemsiyelere göre daha ekonomik olan şemsiye tente, işletme sahipleri ve kişiler için kullanımı oldukça kolaydır. İsterseniz elle manuel, ya da takılacak mekanizma sayesinde uzaktan kumanda ile kontrol edebilirsiniz. İşletmelerin var olan mekândan ayrı alanlar oluşturmasını sağlar. Farklı renk ve model seçenekleriyle, günümüzde insanlara rahat ve kolay kullanım sağlayan ürünler olarak bilinir. Ev ve iş yeriniz için geniş, gölge ve şık bir alan oluşturmak istiyorsanız, İzmir Mega Tente Sistemlerinin şemsiye tente modelini tercih edebilirsiniz.

İşletmeler tentenin üzerine logo ve isim yazdırarak modern görünüm elde edebilirler.  Şemsiye tente daha çok işletmeler tarafından tercih edilen ekonomik tente modellerinden biridir. Kafe, restoran, lokanta ve çay bahçelerinde geniş alan, masa ve daha fazla müşteri kabul etme açısından önemli rol oynar. Evlerde ise havuz başında ve bahçelerde kullanılması uygundur. Sevdiklerinizi ve müşterilerinizi güneş, yağmur ve rüzgârdan koruyarak keyifli dakikalar yaşamasını sağlayabilirsiniz.

Şemsiye tente ağırlık merkezi, kavisli, yuvarlak, köşeli şekilde farklı modellere sahiptir. İç kısmını yukarı doğru hareket ettirerek şemsiyenin açılmasını sağlayabilirsiniz. Dışarıdan bakıldığında şemsiye görünümüne sahip olmasına rağmen, üst tarafında havalandırma bölümü bulunmaktadır. Rüzgârın geldiği yöne ters şekilde hareket ettirerek istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Kilidi aktif hale getirerek, şemsiyenin sabitlenmesini sağlayabilirsiniz. Ağırlığı, sabitlenmesi ve güvenliği sayesinde hareket etmesi engellenerek, çevresinde insanların oturması sağlanır.

Şemsiye Tente Modelleri

Yandan gövdeli şemsiye

Ahşap şemsiye

Alüminyum şemsiye

Teleskopik şemsiye

Plaj-balkon şemsiyesi

Pazar şemsiyesi

Şemsiye Tente Kullanım Alanları

Lokanta

Kafe

Ev bahçeleri

Restoran

Büfe

Plaj

Yazlık işletmeler

Çay bahçeleri

Havuz başı

Şemsiye Tentenin Özellikleri

Açık alanlarda yapıyı ve mekânı güneş, rüzgâr ve yağıştan koruyan şemsiye tente, üretim ve tasarım açısından farklı özellikleri beraberinde getirir. Kullanılan kumaş ve diğer aksamlar nedeniyle uzun yıllar kullanılmaktadır.

Tekerlekli ya da sabit paslanmaz çelik tablalardan yapılabilir.

Kare ve dairesel formları mevcuttur.

Alüminyum form, döküm, teleskopik ve krikolu profillere sahiptir.

İsteğe göre yerli ve ithal akrilik kumaş tercih edilir.

Ağır tabla gövdesi sayesinde rüzgâra karşı dirençlidir.

Kullanılacak olan kumaş ve malzeme açısından farklı renk ve model seçenekleri mevcuttur.

UV teknolojisi sayesinde güneşe karşı yüksek koruma sağlar.

Kolay kullanıma sahip olan bu sistemi rahatlıkla temizleyebilirsiniz.

Elektrostatik boya sayesinde metal kısımların solması engellenir.

Şemsiye Tente Avantajları

Kolaylıkla taşınabilir.

Kullanılmadığı zaman toplayarak depoya kaldırabilirsiniz.

Fiyat olarak diğer modellere göre daha ekonomiktir.

Manuel ve uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir.

Yaz aylarında güneşten korunmak için açık renkli şemsiyeleri tercih edebilirsiniz.

Şemsiye Tente Fiyatı

Satış ve montaj sonrası ortaya çıkabilecek sorunları karşı ücretsiz teknik servis hizmeti veriyoruz. Ayrıca firmamıza yaptırmadığınız tente modelleri için de bakım ve onarım hizmeti veriyoruz. İş yeri, ev, adet, renk, kumaş, malzeme ve yapılacak yer ile malzemenin ölçüsü nedeniyle şemsiye tente fiyatı değişiklik gösterebilmektedir. Firmamıza gelerek tente modelleri ve projeleri inceleyebilirsiniz. Eğer hala karar veremediyseniz, İzmir Mega Tente Sistemlerini arayarak şemsiye tente model ve fiyatları konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ürünler hakkında bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz...