Adres

Zafer Mah. Çiftlik Sk. No:17 Buca Kaynaklar

Email

info@megatente.com.tr

×

Otomatik Pergola İzmir

Pergola, belli bir uzunluk boyunca yan taraflara sütun ve direkler koyularak oluşturulmuş gölgelik sistemidir. Otomatik pergola, motor yardımıyla pergolanın açılıp kapanmasını sağlayan sistemin adıdır. Latince de saçak, İtalyanca da gölgelik anlamına gelir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte insanlar ihtiyaçlarını daha kolay ve modern şekilde karşılamak için, farklı arayış içerisine girmiştir. Eski zamanlarda kullandığımız bu yöntemler, teknoloji ile birlikte daha kullanışlı hale gelmiştir. İzmir Mega Tente Sistemleri tarafından üretilen otomatik pergola sistemleri açık alanlarda insanların ve işletme sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılayarak, konforlu yaşam alanı sunmaktadır.

İzmir Otomatik Pergola Sistemleri

Gergi yöntemiyle çalışan ve hür türlü hava şartlarında kullanabilmesi mümkün olan dayanıklı bir modeldir. Genellikle turistik mekân ve benzeri işletmelerde daha çok tercih edilen bu sistem kafe, restoran, lokanta ve çay bahçesi gibi işletme sahipleri tarafından kullanılmaktadır. Dış mekânlarda kullanımı daha uygundur. İzmir Mega Tente Sistemlerine yaptıracağınız otomatik pergola sistemi sayesinde, işletme sahipleri olarak müşterilerinizin, bireysel olarak arkadaş ve akraba ve aileniz için her mevsimin güzelliklerini yaşatabilirsiniz.

Aydınlatma sistemi sayesinde gece de rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca pergola üzerine takılacak opsiyonel parçalar sayesinde mevsim koşullarından ortaya çıkabilecek yağış, rüzgâr ve güneş gibi etkenlere karşı da otomatik olarak devreye girmesi sağlanabilmektedir. Motor üzerine takılan raylı sistem aracılığıyla uzaktan kumanda ile rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Otomatik pergola üzerinde kullanılan kumaş, takılan mekanizma sayesinde açılır ve kapanır. Böylece mevsimin ihtiyacına göre açık hava ortamı oluşturabilirsiniz.

Bu sistemde akrilik kumaş kullanmaktayız. Bu kumaş yaz aylarında sıcağı, kış aylarında da soğuğu engelleyebilmektedir. Kumaş üzerine farklı desenler ile dekoratif tasarımlar oluştururken, isim ve logo ekleyerek de işletmenizin kuramsallığından taviz vermemesine yardımcı oluyoruz. Kullanılan kumaş sayesinde bakımı ve temizliği kolaylıkla yapılabilmektedir. Bakımı, temizliği ve kaliteli malzemeler nedeniyle bildiğiniz çatı sistemlerinde olduğu gibi uzun kullanım ömrüne ve dayanıklılığa sahiptir. İşletme sahipleri tarafından en çok tercih edilen ekonomik pergola sistemleri arasında yer almaktadır.

Otomatik pergola montajının ardından tecrübeli ekibimiz tarafından verilecek bilgilendirme sonrasında otomatik pergola sistemini rahatlıkla kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca kullanım esnasında ortaya çıkabilecek her türlü sorun için, ücretsiz teknik servis hizmeti veriyoruz. İzmir Mega Tente Sistemlerine ya da başka bir yere yaptırmış olduğunuz pergola sistemleri için de bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Otomatik Pergolanın Kullanım Alanları

Ev

Yazlık

Villa

Teras

Ev bahçesi

Kafe

Restoran

Çay bahçesi

Lokanta

Otomatik Pergolanın Özellikleri

Büyük mekânların kullanımı için daha uygundur.

Uzaktan kumanda sayesinde hızlı bir şekilde açılıp kapanır.

Metal aksamlar elektrostatik boya ile boyandığı için paslanmaz.

Metal bağlantı parçalarında galvaniz kullanılır.

Üretim esnasında alüminyum enjeksiyon profiller kullanılır.

Cıvatalar paslanmaz özelliğe sahiptir.

Motor başta olmaz üzere elektronik aksam parçaların tamamı ithaldir.

Opsiyonel olarak aydınlatma, rüzgâr, güneş ve yağış sensörü takılabilmektedir.

Ses yalıtımı sayesinde sessizce çalışır ve çevredeki insanlara zarar vermez.

Otomatik Pergolanın Avantaları

Rüzgâr, güneş ve yağışa karşı dayanıklıdır.

Müşterilerinize ve ailenize her mevsimin güzelliklerini yaşatabilirsiniz.

Tercihe göre motorlu veya motorsuz olarak yaptırabilirsiniz.

Enerji tasarrufu sağlar.

Farklı kumaş renklerinin seçimi sayesinde mekâna ve eve uyum sağlar.

Otomatik Pergola Fiyatı

İzmir Mega Tente Sistemleri olarak müşterilerimize en uygun fiyat ve ödeme imkânı sunuyoruz. Otomatik pergolanın sabit bir fiyatı bulunmaktadır. Ev ve mekânın metre karesi, tentenin ölçüsü, kumaş, kullanılacak malzeme ve opsiyonel olarak eklenebilecek özellikler nedeniyle fiyatta değişiklikler olabilmektedir. Ücretsiz keşif sayesinde ya da mağazamıza gelip, diğer model ve projeleri inceleyerek en iyi pergola sistemine karar verebilirsiniz. İzmir Mega Tente Sistemleri ile iletişim kurarak, otomatik pergola modelleri ve fiyatları konusunda daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ürünler hakkında bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz...