Adres

Zafer Mah. Çiftlik Sk. No:17 Buca Kaynaklar

Email

info@megatente.com.tr

×

İzmir Tente Pergola Branda Sistemleri

İzmir Mega Tente, kurulduğu yıldan itibaren tecrübe edinerek günümüze kadar ulaşmıştır. İzmir ve ilçelerinde tente ve pergola sektöründe öncü firmalardan biri olma yolunda ilerlemeye devam etmektedir. İnsanların günümüzdeki ihtiyaçlarına göre hizmet veren ve teknolojik alanda kendini sürekli yenileyen İzmir Mega Tente, imalatta her konuda uyum sağlayan ve sorumluluk alan firmadır.

Bugüne kadar hizmet kalitemizi sürekli arttırarak, bireysel ve kurumsal müşterimize verdiğimiz hizmetlerde uygun fiyatlar sunmaktayız. Yılların tecrübesiyle elde edilmiş son model teknolojik cihazlar, kaliteli işçilik, %100 memnuniyet, zamanında güvenli montaj hizmet anlayışını prensip edinerek çalışıyoruz. Sektörün gelişmesiyle birlikte bizde, tente ve pergola sistemleri konusunda teknolojik cihazlarımızı yenileyerek İzmir ilçelerinde ve Türkiye’nin birçok ilinde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Vermiş olduğumuz tente ve pergola sistemleri, tüm hava şartlarında en iyi korumayı sağlamaktadır. Mevsimlerin sorunlarını çözüme dönüştürürken; kalıcı, estetik ve mimari ürünler tasarlıyoruz. Güneş, yağmur, rüzgâra karşı sağladığı yüksek koruma özelliği sayesinde bahçe, balkon ve terasınızda rahatlıkla vakit geçirmenize imkân tanır.

Firma bünyesinde bulunan ekibimiz sektörde gerekli bilgi, deneyim ve donanıma sahiptir. Yaptığımız tüm işlerde sertifikalı malzemeler kullanıyoruz. Müşterilerimizle birlikte bilgi fikir alışverişi yaparak, zamanında teslimat ve uygun çözümler sunuyoruz. Uygun fiyat, profesyonel ekip, son model teknolojik cihazlar ile hizmet sektöründe hareket ettiğimiz için hataya yer vermiyoruz. İzmir Mega Tente güvencesiyle alacağınız hizmet ve ürünler garantimiz altındadır. Ekibimiz bir işi aldıktan sonra profesyonel şekilde kurulumunu tamamlar. Montaj işleminin ardından, ürünümüzde karşılaşacağınız arızalara karşı %100 garantili teknik destek hizmeti veriyoruz.

İzmir Mega Tente firması olarak, tecrübeli ekibimiz ve son model teknolojik cihazlarımızla; tente sistemleri, pergola sistemleri ve store sistemleri olmak üzere üç farklı alanda hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize raylı tente, klasik tente, otomatik tente, mafsallı tente, kasetli tente, körüklü tente, T-modül tente, şeffaf branda, win tente, karpuz tente, şemsiyeler, otomatik pergola, bioclimatic pergola, rolling roof, akıllı çatı uygulamaları, motorlu pergola, oval pergola, şeffaf store, dikey store, kış bahçesi alanlarında hizmetleri sunmaktayız.