Adres

Zafer Mah. Çiftlik Sk. No:17 Buca Kaynaklar

Email

info@megatente.com.tr

×

T Modül Tente İzmir

Tente; bir yapıyı güneş, yağmur, rüzgâr vb. olumsuz hava koşullarından koruyan bez, naylon, kumaş gibi formlardan yapılan üründür. T-modül tente, her iki yöne istenildiği gibi rahatlıkla açılabilen sistemdir. Kendinden ayaklı tente ve çift taraflı tente olarak da adlandırılır. Ayaklı olarak yere sabit ve tekerlekli ayaklı modelleri bulunmaktadır. Dış mekânlarda kullanımı daha uygundur. Evinize, bahçenize, balkonunuza ve iş yerinize alan kazandırmak ve olumsuz hava koşullarından korunmak istiyorsanız tente yaptırabilirsiniz. Yaptırmak istediğiniz tenteler, sipariş alındıktan sonra en kısa sürede İzmir Mega Tente Sistemlerinin başarılı ustaları tarafından üretilip, montajı sağlanır.

İzmir T Modül Tente

Çok fazla avantaja sahip olduğu için mekân ve ev sahipleri tarafından sıklıkla tercih edilir. Kafe, restoran ve lokantaların dış mekanlarında sıklıkla kullanılmaya başlayan T-modül tente modeli, farklı kumaş türleri sayesinde şık görünüm katarak rahat bir ortam yaratır. Tente modelini tekerlekli ayak seçeneği ve çapraz fren sistemi sayesinde istediğiniz yere taşıyabilir ya da sabit kalmasını sağlayabilirsiniz. Kullanılan akrilik kumaş uzun ömürlü olup, dayanıklı, bakımı ve temizliğin kolaylıkla yapılmasını sağlar. Klasik tentenin uygulanamadığı alanlarda, sorunu ortadan kaldırmak için T-modül tente kullanmak daha pratik olur. 3 metre sağa, 3 metre sola ve 6 metre uzunlamasına yapılarak yaklaşık 36 metre alanı rahatlıkla koruyabilir. Mekân sahipleri böylece müşterilerinin daha fazla vakit geçirmesini sağlayabilir. Sizde bir yönetici olarak işletmenize estetik görünüm ve fazla alan kazandırmak istiyorsanız, İzmir Mega Tente Sistemlerinin T-modül tente hizmetinden faydalanabilirsiniz.

T-modül tente, mafsallı tentenin bir değişik modelidir. Raylı sisteme göre daha ekonomiktir. T-modül tente modeline; Kumaş rengi, deseni, logo, isim yazarak aynı zamanda kumanda, motor ve sensör takarak isteğinize göre özelleştirebilirsiniz. En büyük avantajı taşınabilir olmasıdır. Mekân sahiplerinin müşterilerine keyifli kahvaltı ve sohbetlere hizmet edilmesini sağlar. Sistemde bulunan çift çelik gergi halatları sayesinde kollarda sertlik olur. Bu durumda kumaşın daha düzgün toplanmasını sağlar. İsteğe göre sağ ve sol taraftan açacağınız için, güneş, yağmur ve tüm olumsuz hava koşullarını rahatlıkla engelleyebilirsiniz. Mekân sahiplerinin bu kadar memnun olduğu kadar, bahçeli ev sahipleri de arkadaşları ve akrabalarıyla bir şeyler yiyip içerek, keyifli dakikalar yaşayabilir. İzmir Mega Tente sistemleri ile iletişim kurarak, ücretsiz keşif hizmeti sayesinde sizlerde yapınıza ya da iş yerine T-modül tente yaptırabilirsiniz. Mevsimin şartlarına göre kolaylıkla yer değiştirebilirsiniz. Montaj sonrasının ardından İzmir Mega Tente Sistemlerinin vereceği bilgi sonrasında T-modül tenteyi rahatlıkla kullanmaya başlayabilirsiniz.

T-Modül Tente Nerelerde Kullanılır?

Ev bahçeleri

Lokanta

Restoran

Kafe

Çay bahçeleri

Sahil işletmeleri

Büfe

Yüzme havuzu

T-Modül Tentenin Özellikleri

Her iki yöne doğru 45 derece açılabilme özelliğine sahiptir.

İsteğe göre sabit ve ayaklı şekilde yapılabilir.

Tekerleklere takılacak çapraz frenleme sayesinde tenteyi sabitleyebilirsiniz.

Motorlu ve uzaktan kumanda ile kontrol edebilirsiniz.

Metal bölümler ve konstrüksiyonlar elektrostatik boya ile boyandığı için paslanmaz.

Sağa ve sola açılabilen farklı bir sisteme sahiptir.

Geniş açık alanlarda gölgeleme ve koruma özelliği yüksektir.

Sistemin taşıyıcı bölümleri çelik konstrüksiyonla kaplı olduğu için dayanaklıdır.

Şapka sisteminin çevresi alüminyumdur.

Hem dış etkenlerden korunmuş hem de daha fazla alana sahip olursunuz.

T-Modül Tentenin Avantajları

Montaj olmadığı için tekerlekli olduğu sürece farklı yerlere taşıyabilirsiniz.

Katlanabilir özelliği sayesinde topladıktan sonra depoda saklayabilirsiniz.

Maddi ve zaman açısından avantaj sağlar.

Kullanımı kolaydır.

Sabitlendiği için rüzgâr ve diğer olumsuz hava koşullarından etkilenerek çevreye zarar vermez.

Küçük ve büyük alanlarda kullanılabilir.

İster tek, ister çift tarafa açıp kullanabilirsiniz.

T-Modül Tente Fiyatları

Alanın ölçüsü, tente modeli, kullanılacak malzemeler, kumaş nedeniyle fiyatta değişikler olabilmektedir. Hazır satılan tente modelleri yapınızın ölçülerine uygun olmayacağından dolayı sizlere maddi zarar vereceği gibi uygulanacak alana da hiçbir faydası olmaz. Uygun olmayan ölçüler nedeniyle kumaş pot şeklinde katlanarak zarar görebilir. İzmir Mega Tente Sistemleri olarak, İzmir ve ilçelerinde ücretsiz keşif hizmeti vermekteyiz. Firmamızın yaptığı tente modellerinde olduğu gibi başka firmalara yaptırdığınız işler içinde servis ve bakım hizmeti veriyoruz. İzmir’de bulunan mağazamıza gelip; yaptığımız projeler, kumaş ve diğer tente çeşitlerimizi inceledikten sonra başarılı ekibimizin tavsiyeleri doğrultusunda en doğru kararı verebilirsiniz.

Ürünler hakkında bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz...