Adres

Zafer Mah. Çiftlik Sk. No:17 Buca Kaynaklar

Email

info@megatente.com.tr

×

Motorlu Pergola İzmir

Pergola, pencere ve uygulanacak alanların üst kısmına takılan tentedir. Motorlu pergola, elektrikli aksam sayesinde uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen pergola modelidir. İzmir Mega Tente Sistemleri müşterilerinin istekleri doğrultusunda; yıllara aşkın tecrübesi ve başarılı ustaları ile istenilen ölçülerde, farklı renk, model, kumaş, opsiyonel olarak takılacak parça çeşitlerine göre motorlu pergola üretimi yapmaktayız. Günümüz teknolojisi sayesinde başarılı sonuçlar elde ederek, ortaya kaliteli projeler çıkarabiliyoruz.

İzmir Motorlu Tente

Son dönemde işletme sahipleri ve geniş alanlara sahip kişiler tarafından sıklıkla tercih edilen pergola sistemidir. Motorlu pergola yüksek düzeyde koruma özelliği sayesinde, kullanım kolaylığı ile birlikte her mevsim güzel yaşam alanları oluşturur. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte yaz ve kış aylarında kişiler olarak yapılarda ve işletme sahipleri olarak da mekânlarda ortaya çıkabilecek rüzgâr, yağış ve güneş gibi olumsuz hava koşullarına maruz kalmadan keyifli dakikalar yaşamanızı sağlar. Aydınlatma sistemi takılarak geceleri de loş bir ortam sunmaktadır. Kullanılan malzemelerin kalitesiyle kolay kullanım özelliği sayesinde, temizliği de pratik bir şekilde yapılabilmektedir.

İzmir Mega Tente Sistemleri, İzmir ve ilçeleri başta olmak üzere Türkiye’nin tüm illerinde motorlu pergola keşif, satış ve montaj hizmeti vermektedir. İzmir Mega Tente Sistemleri mağazasına gelip ürünlerimizi ve diğer projelerimizi inceleyerek ya da ücretsiz keşif hizmetinden faydalandıktan sonra motorlu pergola modeline karar verebilirsiniz. Firmamızın tecrübeli ustaları keşif yaptığı sırada aldığı ölçüleri dikkate alarak, pergola üretimini gerçekleştirir. Verilen teslim süresi geçmeden müşterinin adresine gidilerek motorlu pergolanın montajı gerçekleştirilir. Ustalarımız tarafından ürünün kullanımı hakkında bilgilendirme verildikten sonra gönül rahatlığıyla kullanmaya başlayabilirsiniz. Her türlü sorun için ücretsiz teknik servis hizmetimiz bulunmaktadır. Kolaylıkla açılıp kapanabilen bu sistem ray üzerinde hareket etmektedir. Kafe, restoran, ev ve bahçe gibi dış mekânları kapatarak kullanım kolaylığı sağlayan bu sistemde, açık veya kapalı hava keyfini yaşamak için yapmanız gereken tek şey uzaktan kumandanın açma kapama düğmesine dokunmaktır. Satış sonrasında yıllarında verdiği zaman aşımı nedeniyle ortaya çıkabilecek arıza ve sorunlar için, bakım ve onarım hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Motorlu Pergola Kullanım Alanları

Kafe

Restoran

Lokanta

Bar

Çay bahçesi

Turistik işletmeler

Ev

Balkon

Teras

Ev bahçesi

Motorlu Pergola Özellikleri

Geniş mekânlarda kullanımı uygundur.

Alüminyum enjeksiyon profiller kullanılarak üretilmiştir.

Cıvatalar ve bağlantı noktaları paslanmaz özelliğe sahiptir.

Sistemde kullanılan elektronik aksam ve motor ithaldir.

Opsiyonel olarak led aydınlatma, güneş, rüzgâr, yağış ve ısı yalıtım sistemi takılabilmektedir.

Örtü sistemi olarak akrilik kumaş kullanılmaktadır. Bu kumaş kaliteli olup, su geçirmez, yağışa, güneşe, rüzgâra, solmaya dayanıklıdır.

Elektrostatik boya nedeniyle metal aksamlar paslanmaz.

Metal bağlantı noktalarında galvaniz parça kullanılmıştır.

Kullanılan kumaş istenilen ölçüler dâhilinde eşit şekilde esneyebilmektedir.

Motorlu Pergola Avantajları

Otomatik kumanda açılmasını ve kapanmasını rahatlıkla kontrol edinebilmektedir.

Aydınlatma sistemi eklenerek geceleri de kullanım imkânı sunar.

Geniş alanlar kazanmanıza yardımcı olur.

Açık alanları kapatarak yeni kullanım alanları oluşturur.

Mekânınızı ve yapınızı dört mevsim rahatlıkla kullanmanıza olanak sağlar.

Kaliteli motor sistemi takılarak uzun yıllar boyunca kullanılmaktadır.

Motorlu Pergola Fiyatı

Motorlu pergola için hazır bir fiyat listesi bulunmamaktadır. Malzeme, mekânın ölçüsü, motor sistemi, ürünlerin ölçüsü, opsiyonel olarak takılacak parçalar ve kumaş gibi faktörler göz önüne alındığında motorlu pergola fiyatı değişiklik gösterir. Müşteri memnuniyetini prensip haline getiren İzmir Mega Tente Sistemleri, motorlu pergola için farklı ödeme kanalları sunmaktadır.

Mağazamızdaki ürünleri, yaptığımız projeleri inceleyerek işletmenize ve mekânınıza yaptırmak istediğiniz motorlu pergola modeline kolaylıkla karar verebilirsiniz. Karar verme hususunda dilerseniz, ücretsiz keşif hizmetinden faydalanabilirsiniz. İzmir Mega Tente Sistemleri olarak, motorlu pergola sistemleri için tamir, bakım ve onarım hizmeti veriyoruz. Garantili ürün hizmeti veren firmamız, üretimi yaptığı ürünlerinin her zaman arkasındadır. Motorlu pergola modelleri ve fiyatları konusunda kararsız kaldıysanız, İzmir Mega Tente Sistemleri ile iletişim kurarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ürünler hakkında bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz...