Adres

Zafer Mah. Çiftlik Sk. No:17 Buca Kaynaklar

Email

info@megatente.com.tr

×

Mega Tente Misyonumuz

Tente ve pergola sistemleri faaliyetinde, yıllardır edindiğimiz tecrübeyi geliştirip, kurumsallığımızı güvenle büyüterek kaliteli hizmet anlayışı ve tüm prensiplerimizden taviz vermeden yolumuza devam ediyoruz. Sizlerin de tente ve pergola sistemlerinde kazanmış olduğumuz tecrübelerimizden faydalanmanızı istiyoruz.  Teknolojinin gelişmesiyle sektörde müşterilerimize yenilikçi ve farklı seçenekler sunarak müşteri memnuniyetini üst seviyelere çıkaracağız. Müşterilerimizle uyumlu çalışıp kazandığımız pozitiflik anlayışını ekibimize ve çalışanlarımıza yansıtarak, hizmet sonrasında müşteri sadakatini kazanacağız.

Amacımız, tecrübeli ekibimizin sunacağı etkin çözümler ile işletmenizde sihirli bir elin dokunduğunu hissettirmektir. Sürekli yenilikçi ve yaratıcı düşünerek; müşterilerin geleceği için sorumluluk bilinciyle çalışan, kaliteyi benimseyip yaptığı işlere uygulayan, değişiklikleri anlayan, müşterilerine ürünün ve hizmetin en iyisini sunan firma olacağız. Düşük maliyetler ile yüksek kalitede üretimler yapacağız. Kullanılan malzemelerimizde garanti veriyoruz. Tente ve pergola sistemlerinde çevre dostu ürünler kullanıyoruz. Pergola sistemlerinde müşterilerimize uzaktan kumanda ile sessiz kullanım kolaylığı sunuyoruz. Böylece çevreye rahatsızlık vermemiş olursunuz.

Üretim kalitesinin yanında kullanılan malzemelerde daha uygun maliyeti amaçlıyoruz. Tente ve pergola sistemlerinde en iyi ürünleri uygun fiyatlara sunarak, satış sonrasında da destek hizmetini geliştiriyoruz. Tente sistemleri, pergola sistemleri ve store sistemleri konusunda bir birinden şık verimli ürünleri ile müşterilerine hizmet sunmaya devam etmektedir.

Ürünler hakkında bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz...