Adres

Zafer Mah. Çiftlik Sk. No:17 Buca Kaynaklar

Email

info@megatente.com.tr

×

Raylı Tente İzmir

Tente, güneş, yağmur vb. doğal olaylardan korunmak için yapının üzerine gerilen bezden, demir, çelik, alüminyum, ahşap, naylondan, plastikten vb. maddelerden yapılmış örtüdür. Raylı tente, rulmanlar üzerinde hareket eden ve çeşitli kapatma sistemleri kullanılarak üretilen tente sistemidir. İzmir Mega Tente Sistemleri olarak, İzmir ilçeleri başta olmak üzere, Türkiye’nin tüm illerinde raylı tente üretimi yapıyoruz.

İzmir Raylı Tente

Raylı tente genellikle kafe, restoran ve evlerin açık alanlarında kullanılmaktadır. İşletme ve evlerde bulunan açık alanların güzelleştirilme aşamalarında tercih edilmektedir. Store (branda) ve şemsiye modellerinin yanında, en çok tercih edilen sistemlerinin devamında raylı tente modeli yer almaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan İzmir Mega Tente Sistemleri, tecrübeli ustaları sayesinde müşterilerinin istekleri doğrultusunda farklı kumaş, model, renk, özelik ve istenilen ölçülerde raylı tente üretimi yapmaktadır. Her mekâna uyumluğunun yanında, farklı renk, kumaş, model ve pratik kullanımı sayesinde işletme ve ev sahipleri tarafından tercih edilmektedir.

İşletmelerin kapalı alanlarında sigara yasağının bulunması, evler için ise olumsuz hava şartlarından etkilenmesi nedeniyle tente modelleri kullanılmaya başlanmıştır. Evlerde ve işletmelerde kullanılmayan alanları genişleterek kullanıma açar. İşletmeler raylı tente modeli sayesinde sigara içme alanı oluşturabileceği gibi, daha fazla müşteri de ağırlayabilir. Evlerde ise, ister yaz, ister kış olsun insanların dört mevsimin her güzelliğinin yaşamasını sağlar. Farklı renk, kumaş, ahşap boyama ve ferforje model seçenekleri ile bulunan ortamın manzarasını kapatmadan şık ve dekoratif güzellik katar. Raylı tente montajı sırasında izolasyon sistemi kullanarak ısıdan tasarruf edebilirsiniz. Metal ve ahşap şekilde üretimi yapılmaktadır. Opsiyonel olarak led ışıklandırma, rüzgâr, güneş ve yağış sensörü takılabilir. Bu durumda karşıya çıkabilecek olumsuz hava koşullarına karşı otomatik çalışması sağlanır.

Raylı tentenin, üst tarafı rahatlıkla açılır ve kapanır. Böylece dört mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz. Isı ve gün ışığından tasarruf etmenizi sağlar. Motorlu sistemi sayesinde uzaktan kumanda ile rahatlıkla kontrol edilebilir. Metal kısımlarında kullanılan elektrostatik boya sayesinde paslanması engellenir. Kullanılan blackout kumaş kesinlikle solmaz. Yangına karşı alev engelleme özelliğine sahiptir. Rüzgâr, güneş ve yağışa karşı oldukça dayanıklıdır. Dayanıklılığı göz önüne alındığında uzun yıllar arkanıza bakmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bakımı, temizliği ve tamiri kolaylıkla yapılır.

İzmir Mega Tente Sistemleri olarak müşterilerimizin raylı tente modelini seçmesi konusunda yardımcı oluyoruz. Müşteriler ücretsiz keşif, tente modellerini ve projelerini inceleyerek karar verebilirler. Ücretsiz keşif sonrası alınan ölçülerde raylı tente üretimi firmamızın tecrübeli ustaları ve son model teknolojik cihazları ile kendi atölyesinde üretimi yapılır. Müşterinin adresine gidilerek en kısa sürede montajı yapılır. Gerekli bilgilendirmenin ardından rahatlıkla kullanmaya başlayabilirsiniz. Satış ve montaj sonrası ortaya çıkabilecek her türlü sorun ve arıza için ücretsiz teknik servis hizmeti veriyoruz.

İzmir Mega Tente Sistemleri Tente Modelleri

Klasik Tente

Otomatik Tente

Mafsallı Tente

Kasetli Tente

Raylı Tente

Körüklü Tente

T-Modül Tente

Şeffaf Branda

Win Tente

Karpuz Tente

Şemsiyeler

Raylı Tente Kullanım Alanları

Kafe

Restoran

Lokanta

Fast-food işletmeleri

Otel

Alışveriş merkezleri

Turistik işletmeler

Evler

Yazlık

Balkon

Teras

Raylı Tente Özellikleri

Kiriş ve yağmur profili sayesinde sular akıp gider.

Kolon ray profili sayesinde rahatlıkla taşınır.

Profil ile kumaş daha fazla gerdirilir.

Farklı renk, kumaş ve modellere sahiptir.

Opsiyonel olarak rüzgâr, güneş ve yağış sensörleri takılabilir.

Raylar sayesinde ses çıkarmaz ve çevresindeki kişileri rahatsız etmez.

Çevresindeki kişileri olumsuz hava koşullarından korur.

Tamamen kapalı alan oluşturur.

Dört mevsimin güzelliğini her zaman yaşayabilirsiniz.

Raylı Tente Avantajları

Uzaktan kumanda ile rahatlıkla kontrol edilir.

Su geçirmez ve çevresindekileri rahatsız etmez.

Kumaş ve kullanılan malzemeler nedeniyle yangına karşı alevleri engeller.

Kar, yağış ve rüzgâra karşı dayanıklıdır.

Ev ve iş yerlerinde kullanılmayan alanları genişleterek kullanıma açar.

Isı ve gün ışığından tasarruf edilmesini sağlar.

Raylı Tente Fiyatı

Hazır bir fiyat bulunmamaktadır. Müşterilerimize kolay ödeme imkânı sunmaktayız. Kumaş, renk, model ve özellikler gibi kriterler göz önüne alındığında raylı tente fiyatı değişiklik gösterir. Raylı tente fiyatı ve modelleri konusunda daha detaylı bilgi almak için, İzmir Mega Tente Sistemleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Ürünler hakkında bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz...