Adres

Zafer Mah. Çiftlik Sk. No:17 Buca Kaynaklar

Email

info@megatente.com.tr

×

Dikey Store İzmir

Store (branda), bahçe, restoran ve evleri su, güneş ve rüzgârdan korunmak için kumaştan yapılmış örtüdür. Dikey store, konum fark etmeksizin belirli ölçüler dâhilinde mekâna dikey olarak açılabilen gölgelendirme örtüsüdür. İzmir Mega Tente sistemleri, başarılı ustaları ve teknolojik cihazları kullanarak müşterilerin tercihleri doğrultusunda farklı renk, model, kumaş ve özelliklerde dikey store üretimi yapmaktadır. Cam kaplama sistemlerinin zor kullanımı ve pahalı olması nedeniyle, ucuz, kolay kullanım fırsatı sunan dikey store sistemleri günümüzde daha çok tercih edilir hale gelmiştir.

İzmir Dikey Store

Dikey store, diğer modellere göre kullanım alan daha geniştir. İşletmelerde kafe, restoran, lokanta, evlerde ise balkon, teras gibi birçok alanda kullanılır. Sistemin dikey olması sebebiyle storeyi güneşin konuma göre ayarlayabilirsiniz. İşletmelerde sigara içme alanları ve daha fazla müşteri ağırlamak, evlerde ise açık alanların kullanılmasını sağlamak için dikey store kullanılır. Yaz aylarında sıcaktan ve kış aylarından soğuktan korunarak, dört mevsimin en güzel anların keyfini çıkarabilirsiniz.

Rulo üzerinde kapalı akrilik kumaşlardan üretilen dikey store kullanıcılar tarafından uzaktan kumanda ile kolaylıkla açılıp kapanabilmektedir. Müşteriler rüzgâr, güneş, yağış gibi etkenlerden korunmak için ihtiyaca göre şeffaf, akrilik ve delikli kumaş tercih edebilirler. Sistemde kullanılan şeffaf mika ve kumaş sayesinde rüzgâr ve toz engellenir. Böylece içerisi ve dışarısının görüş açısı kapanmaz. Evlerde, bahçelerde ve iş yerlerinde güneş ışınlarını engelleyerek müşterilerinizi, sevdiklerinizi ve eşyalarınızı korumuş olursunuz. Store de kullanılan akrilik kumaş solma, yağış ve güneş gibi dış etkenlere karşı dayanıklıdır. Bu durumda temizliği, bakımı ve tamiri de kolaylıkla yapılabilirsiniz. Dayanıklılığı sayesinde uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabileceğiniz bu sistem, fiyat açısından diğer store modellerine göre daha uygundur.

İzmir Mega Tente Sistemleri olarak, İzmir ve ilçeleri başta olmak üzere Türkiye’nin tüm illerinde dikey store satış, proje, keşif, teknik servis, bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Ücretsiz keşif, mağazada bulunan model ve yapılan projeleri göstererek dikey store modellerinde karar vermenize yardımcı oluyoruz. Keşif yapıldıktan sonra alınan ölçüler dikkate alınarak, firmamızın atölyesinde dikey store imalatı yapılır. Ustalarımız adresinize gelerek storenin montajını gerçekleştirirler. Kullanım talimatları anlatıldıktan sonra dikey storeyi rahatlıkla kullanmaya başlayabilirsiniz.

İzmir Mega Tente Sistemleri Store Modelleri

Şeffaf Store

Dikey Store

Kış Bahçesi

Dikey Store Kullanım Alanları

Kafe

Restoran

Lokanta

Pastahane

Bar

Açık hava işletmeleri

Turistik işletmeler

Ev

Balkon

Teras

Dikey Store Özellikleri

İşletmeler başta olmak üzere evlerde de geniş kullanım alanına sahiptir.

Kumaş ve kullanılan tüm sistem su geçirmez özelliğe sahiptir.

Klasik ve motorlu pergola sistemleriyle uyumlu şekilde çalışır.

Vitrin ve açık işletme sahipleri için vazgeçilmez bir sistemdir.

Güneş ışıklarını engeller ve yapının mimari yapısını ve manzarasını engellemez.

Isı ve gün ışığından tasarruf etmenizi sağlar.

Rüzgâr, soğuk ve güneş gibi dış etkenleri engeller.

Ortama şık ve modern görünüm katar.

Mahremiyet alanı oluşturur.

Bakımı, temizliği ve tamiri kolaylıkla yapılır.

Farklı renk, kumaş ve modellerden istediğinizi tercih edebilirsiniz.

Garantili ithal kumaş ve parçalara sahiptir.

Kurumsallığa önem veren firmalar store üzerine logo ve isim bastırabilir.

Dikey Store Avantajları

Uzaktan kumanda ile pratik bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

Yüksek mekân ve yapılar için en iyi çözümdür.

Montajı en kısa sürede yapıldığı için zaman kaybını engeller.

Zaman kaybetmek istemeyen kişiler kolay kullanımı sayesinde montajı kendileri de yapabilirler.

Müşterilerin ihtiyacına göre istenilen özelliklerde yapıldığı için fiyatı ekonomiktir.

Şeffaf malzeme kullanımı, kolaylıkla açılıp kapanması sayesinde mevcut manzarayı engellemez.

Garantili ve kaliteli kullanılan malzemeler nedeniyle uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Dikey Store Fiyatı

İzmir Mega Tente Sistemleri olarak müşterilerimize kolay ödeme imkânları sunuyoruz. Montajını yapıp teslim ettiğimiz ürünler garanti kapsamında olup, ortaya çıkabilecek her türlü arıza ve sorunlar için ücretsiz teknik servis hizmeti sunmaktayız. Dikey store fiyatı, kumaş, renk, model ve farklı özelliklere göre değişiklik gösterir. İzmir Mega Tente Sistemleri ile iletişim kurarak dikey store fiyat ve modelleri konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ürünler hakkında bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz...