Adres

Zafer Mah. Çiftlik Sk. No:17 Buca Kaynaklar

Email

info@megatente.com.tr

×

Mafsallı Tente İzmir

Tente, bir yapıyı dış etkenlerden koruyan gerilmiş bez, naylon, vb. maddelerden yapılmış örtüdür. Mafsallı tente, kollu tente olarak da bilinir. İzmir Mega Tente firması olarak, başarılı ekibiyle mafsallı tente imalatı yapan sektörün tecrübeli firmalarından biridir. Günlük yaşantınızdaki ihtiyaçlarınızı karşılayacak modellere sahiptir. İmal açısından tente sistemleri içerisinde ekonomik olanı mafsallı tentedir. Çeşitli ithal kumaş, renk ve farklı aksamlara sahiptir. Dayanıklılığı, kolay kullanımı, pratik kullanım, çeşitliliği ve uygun fiyatlar nedeniyle müşteriler tarafından daha çok tercih edilir.

İzmir Mafsallı Tente

İnsanlar ve işletme sahipleri güneş, yağış, rüzgâr diğer çevresel faktörlerin etkilerini önlemek adına tente sistemlerini araştırırlar. İşletme sahipleri yaptırdığı mafsallı tente sayesinde mekânına şık görünüm katmış olur. Dar alanlara sahip mekânlarda mafsal sistemi sayesinde ileri geri hareket ettirildiği için birçok işletme için faydalı bir sistemdir. Piyasada değerlerinin altında sunulan ürün fiyatlarına güvenmeyin. Sektörde yılların tecrübesi ve başarılı ekibi bulunan İzmir Mega Tente Sistemleri farklı model ve fiyat seçeneklerinizi sizlere sunar. Çok fazla para ödemeden güvenli ve konforlu yaşam alanına sahip olabilirsiniz.

Mafsallı tente sistemleri manuel çalıştığı gibi opsiyonel motor takılarak da otomatik bir şekilde çalışması sağlanır. Mafsallı tenteye güneş ve rüzgâr sensörü takılabilir. Güneş ya da rüzgâr algılandığında otomatik olarak açılarak, yapıyı koruma altına alır. Kullanım kolaylığı nedeniyle birçok avantajı beraberinde getirir. Farklı renk seçenekleri sayesinde özel kombinler oluşturabilirsiniz. İzmir Mega Tente tarafından tecrübe, teknoloji, uygun fiyat, teknik desteğin bir arada kullanılarak müşterilere sunulması, işin kaliteli olduğunu somut olarak gözler önüne serer.

İzmir Mega Tente olarak, tecrübeli ekibi ve yılların verdiği deneyim ile pergola ve tente sistemleri sektörünün öncü firmaları arasında en iyi mafsallı tente modellerini yapıyoruz. Tenteyi yaparken kalitesi yüksek kumaşlar kullanıyoruz. Böylece ömrü uzun olduğu gibi bakımı ve temizliği de kolay yapılmaktadır. Saçak kısmını düz veya farklı şekillerde keserek, logo, isim ve desenler farklı tasarımlar oluşturabiliyoruz. Firmamız tarafından sunulan model, desen, renk ve farklı aksam seçenekleri, yapılacak mekânın büyüklüğü ve yapının özellikleri dikkate alınarak projeleriniz kendi firmamızın imalathanesinde yapılıp teslim edilmektedir.

Mafsallı tentelerde bulunan eklem bölümü aracılığıyla rahatlıkla ileriye ve geriye hareket etmesi sağlanır. Opsiyonel olarak takılan motor sayesinde kullanıcı dostu tasarım ile uzaktan kumanda sayesinde yaklaşık 1,5 metre mesafeden rahatlıkla kontrol ederek, açabilir ve kapatabilirsiniz. Şunu unutmamak gerekir ki, daha büyük ölçülerde yapılacak tente sisteminde, açılma ve kapanma durumunda kumaş kısımlarında pot şeklinde toplanmalar olabilir. Kış aylarında yağmurun, yaz aylarında güneşin keyfinizi kaçırmasına izin vermek istemiyorsanız, mafsallı tenteyi seçebilirsiniz. Tenteler pencere, kapı ve doğruma çevresine yapıldığında, klima ve doğalgaz da enerji tasarrufu sağlar. Montaj sonrasında ekibimizin verdiği bilginin ardından kolaylıkla kullanarak her mevsimin keyfini çıkarabilirsiniz.

Mafsallı Tente Modelleri

Üç çeşit mafsallı tente modeli vardır. Bunlar;

Manuel mafsallı tente

Otomatik mafsallı tente

Farklı kumaş türlerinden yapılan tenteler

Mafsallı Tente Özellikleri

İster kollu, ister motorlu kullanmak imkânı bulunmaktadır.

En iyi markalara ait tüplü tente motoru takıyoruz.

Kaliteli markalara ait ithal kumaş kullanmaktayız.

Profillerde alüminyum enjeksiyon mevcuttur.

Farklı ölçülerde ön tarafa doğru açılma imkânı bulunmaktadır.

Uzaktan kumanda sayesinde kolaylık kullanılabilir.

Elektrostatik toz boya kullanılmaktadır. Böylece metal kısımların paslanması önlenir.

Kumaş ve modellerde farklı seçenekleri tercih etme imkânı vardır.

Güneş ve rüzgâr sensörü takılabilir.

Mafsallı Tente Nerelerde Kullanılır?

Mağaza önlerinde

Ev

Yazlık

Villa

Kasap

Manav

Çiçekçi

Teras

Mafsallı Tentenin Avantajları

Alanları genişletmeye yardımcı olur.

Farklı renk ve model seçenekleri bulunur.

Kaliteli kumaş ve malzeme sayesinde uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

300 cm kadar ileri açılabilme özelliği vardır.

Yaşam alanlarını dış etkenlere karşı güvenle korur.

Kullanılan kumaşlar su geçirmeme ve solmama özeliklerine sahiptir.

Düşük maliyetlere bakımı yapılır.

Müşterinin isteğine göre farklı ölçülerde yapılabilir.

Mafsallı Tente Fiyatı

Sektörde kalitesiz ürünler ve keşif yapılmadan yapılan montaj sonrasında mağduriyet yaşayabilirsiniz.  Müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve isteklerine uygun tente modelinin karar verilmesi ve montaj esnasında sürprizlerle karşılaşmamak adına ücretsiz montaj hizmeti veriyoruz. Böylece en iyi fiyat teklifini verebiliyoruz. En uygun fiyat politikasının yanında ödeme konusunda kolaylıklar sunuyoruz. Model, özellik ve metrekare özellikleri dikkate alındığında fiyatlar değişebilir. Tecrübeli personeli ve son model cihazlara sahip olan İzmir Mega Tente ile iletişim kurarak mafsallı tente modelleri ve mafsallı tente fiyatları konusunda bilgi alabilirsiniz.

Ürünler hakkında bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz...