Adres

Zafer Mah. Çiftlik Sk. No:17 Buca Kaynaklar

Email

info@megatente.com.tr

×

Kasetli Tente İzmir

Tente, bir yapıyı dış etkenlerden koruyan bez, naylon vb. ürünlerden yapılan örtüdür. Kasetli tente, kapatıldığında kumaş ve düzeneğin hepsinin kaset içinde kalmasıdır. Kasetli tente, tüm tente sistemleri arasında en iyi ve modern gelişmiş ürünler arasında yer almaktadır. Manuel ya da uzaktan kumanda ile rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Kapalı olduğu anda kumaş ve kullanılan malzemeler nedeniyle kendini muhafaza eden bir sisteme sahiptir. Yaz ve kış mevsimlerinde yaşanacak kötü hava şartlarına karşı yapınız dış etkenlerden koruduğu gibi çevresine estetik görünüm katar. Mafsallı tentede kullanılan saçak yerine, profil koyulur. Tente toplanıp ve kumaşı saklayacak şekilde kapandığı için, kasetli tente ismini almıştır. Tente kumaşı profil içerisinde sıkıştırmak şartıyla açılan mafsallar profilin kaset üzerine kapatarak kumaşı gizlemesinden dolayı da, kasetli tente modeli olarak isimlendirilir.

İzmir Kasetli Tente

Birçok kişi yaz ve kış aylarında olumsuz hava koşullardan şikâyet eder. Eğer her mevsimin güzelliklerini yaşamak istiyorsanız, İzmir Mega Tente olarak; tecrübeli ekibimizle birlikte ev ve iş yerlerine kasetli tente hizmeti vermekteyiz. Tentenizi firmamıza yaptırmamış olsanız bile, İzmir Mega Tente ile iletişim kurarak servis ve bakım hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Ev, balkon, villa ve iş yerlerine yaptıracağınız kasetli tente sayesinde hem alan kazanmış, hem de dört mevsimin keyfini rahatlıkla çıkarabilirsiniz.

Kolay kullanım, ithal akrilik kumaş, akrilik kumaş ve estetik görünümü sayesinde birçok kişi tarafından tercih edilir. Mafsallı tente kullanılan yerlerde de kasetli tenteler uyumlu şekilde kullanılabilir. İzmir ve ilçelerinde yıllardır tecrübe ve başarılı ekibiyle faaliyet gösteren İzmir Mega Tente firmasının kasetli tente hizmetinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca İzmir başta olmak üzere ilçelerinde ve Türkiye’nin diğer illerinde de proje ve keşif hizmeti vermekteyiz.

Modern ve pratik kullanımı sayesinde yaz ve kış aylarında rahatlıkla kullanılabilir. Kasetli tenteyi kapattığınızda kumaş ve mekanizma toplanarak kaset içine geçer. Böylece PVC kaplı alüminyum tenteyi dış etkenlerden korur. Kötü hava şartlarından etkilenmez. Kumaş kirlenmez, solmaz ve diğer yerler paslanmaz. Tentenin kumaşı açılıp kapanırken kaset sisteminin içine girip çıktığı için, kumaş üzerinde bulunan çeşitli kir, pislik ve diğer maddeler üst taraftan aşağı doğru dökülür. Kumaş böylece daha temiz kalmış olur. Kapalı olduğu süre boyunca yapının mimari güzelliği engellenmediği için açık olduğu sürece modern görünüm kazandırır.

Kasetli tente sistemini mafsallı tenteden ayırmasının en önemli özelliği, kasetli tente de kendini koruyacak sistemin bulunuyor olmasıdır. Günlük hayatın daha kolay yaşanmasını sağlayan kasetli tente, hava şartlarından doğabilecek sorunları da ortadan kaldırır. Ev, teras, balkon ve iş yerlerinde dar ya da yapının dışında kalan alanlar bulunur. İzmir Mega Tente Sistemlerinin sunduğu son model tenteler sayesinde dar alanların kazandırılması ve açık olan yapının kapatılmasını sağlayabilirsiniz.

Kasetli Tentenin Özellikleri

Koruma özelliğine sahip kaset sistemi bulunmaktadır.

Kaliteli markalara ait tüp motor kullanılmaktadır.

İthal akrilik kumaşa sahiptir.

Pislik, kir ve çeşitli maddeleri engelleyen süpürgelik sistemi mevcuttur.

Ses yalıtım sistemi sayesinde çevreye zarar vermez.

Uzaktan kumanda sayesinde kolaylıkla kontrol edilir.

Rüzgâr sensörü bulunmaktadır.

Tentenin yapımında dayanıklı alüminyum profiller kullanılmaktadır.

150 cm ile 350 cm arasında ileri doğru açılabilme özelliği mevcuttur.

45 dereceye ayarlanabilen eğim özelliğine sahiptir.

Galvanizli borular kullanılmaktadır.

Elektrostatik toz boyalar sayesinde metal kısımların paslanması engellenir.

Kasetli Tente Nerelerde Kullanılır?

Kafe

Restoran

Lokanta

İş yerleri

Apartman daireleri

Otel

Açık alanlar

Balkon

Tiyatro ve sinema girişleri

Kasetli Tentenin Avantajları

Diğer tente sistemlerine göre yapılara modern, şık ve estetik bir görünüm kazandırır.

Mevcut modeller arasında kıyaslandığında diğerlerine göre fiyatı yüksektir.

Bakımı ve kullanımı kolay olduğu için daha çok tercih edilir.

Müşterilerin yapısının çevresine, ölçülerine, rengine, modeline göre yapılabilir.

Çok büyük alan kaplamadığı gibi yapınıza daha fazla alan kazandırır.

Ne kadar açarsanız açın, kesinlikle bir güvensizlik konusu yaşanmaz.

Temizliği ve bakımı kolay olduğu için size zaman kaybettirmez.

Toplu bir görünüm sağlar.

Kasetli Tente Fiyatları

Piyasada birçok firma ve tente modeli bulunduğundan, tercihinizi İzmir Mega Tente Sistemleri mağazamıza gelip proje, renk, kumaş ve modelleri inceleyerek karar verebilirsiniz. Dilerseniz yer tespiti, ölçü vb. istekleri tespit etmek için ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Kasetli tente fiyatları; kumaş, ölçü, özellik ve model açısından değişiklik gösterebilmektedir. Kasetli tente yaptırmak istiyorsanız, İzmir Mega Tente Sistemleri ile iletişim kurarak fiyat konusunda daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İzmir otomatik tente sistemleri olarak da hizmet vermekteyiz.

Ürünler hakkında bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz...