Adres

Zafer Mah. Çiftlik Sk. No:17 Buca Kaynaklar

Email

info@megatente.com.tr

×

Kış Bahçesi İzmir

Bahçe, bitki, meyve ve sebzelerin yetiştirilmesi için doğal bitki örtüsüyle oluşturulmuş ve insanların vakit geçirebileceği yeşil alandır. Kış bahçesi, kış aylarında bahçeli veya bahçesiz yapıların olumsuz hava koşullarından ortaya çıkabilecek etkenleri engelleyerek, yapının çatısı başta olmak üzere açık alanlarını kapatarak kullanılmasını sağlayan store modelidir. İzmir Mega Tente Sistemleri, tecrübeli ustaları ve teknolojik cihazlarıyla İzmir ilçeleri başta olmak üzere, Türkiye’nin tüm illerinde kış bahçesi üretimi yapmaktadır.

İzmir Kış Bahçesi

Store (branda) modellerinden bir tanesi de kış bahçesidir. Dört mevsimin güzelliklerini yaşamak isteyen işletme sahipleri ve bireysel müşteriler için tasarlanan kış bahçesi dikey olarak hareket etmektedir. Müşterilerin tercihine göre motorlu, motorsuz, fermuarlı, kumandalı ve manuel olarak yapılmaktadır. İklim koşullarından ortaya çıkabilecek rüzgâr, güneş ve yağışları engeller. Şeffaf olarak tasarlanan bu sistem, olumsuz hava koşullarına rağmen içerisinin ve dışarısının gözükmesini sağlar.

Evleri ve işletmeleri dış etkenlerden korumanın en pratik ve ucuz yöntemi, kış bahçesi uygulamasıdır. Açık alanlarda kullanılan kış bahçesi, yapıdan bağımsız olarak kullanılmaktadır. Gerekirse opsiyonel olarak kumanda takılabilir. Böylece hiçbir güç harcamadan uzaktan kumanda ile kontrol edebilirsiniz. Kış bahçesinin tente, pergola ve store sistemlerinden ayıran en önemli avantajı, uygulanacak mekânda montajının yapılmasıdır. Bir diğer avantajı ise, uygulanacak alanda her tarafı kapatmasıdır. Hafif olması ve pratik kullanımı sayesinde kolaylıkla söküp, başka bir tarafa taşıyabilirsiniz.

Ortam içerisinde bulunan ısıyı tutarak, enerji tasarrufu elde etmenizi sağlar. PVC ithal kumaş kullanıldığı için, kış bahçesi temizliği, bakımı ve tamiri kolaylıkla yapılabilir. Uzun yıllar kullanabileceğiniz kış bahçesi işletme sahipleri ve hobi bahçesi yapmak isteyen kişiler tarafından en çok tercih edilen ucuz sistemler arasında yer almaktadır. Özel profillerden üretilen kış bahçesi açılır, kapanır özelliği sayesinde dört mevsim rahatlıkla kullanılabilir.

İzmir Mega Tente Sistemleri olarak, kış bahçesi modellerini tercih etmede siz değerli müşterilerimize yardımcı olabiliyoruz. Ücretsiz keşif, mağazadaki ürünlerin tanıtımı ve bitmiş projelerin gösterimi ile en iyi kış bahçesi modelini yaptırmaya karar verebilirsiniz. Firmamızın ustaları adresini gelip, keşif yaparak mekânın ölçüsünü alır. İzmir Mega Tente Sistemleri atölyesinde üretilen kış bahçesi, müşterinin adresine gidilerek montajı yapılır. Ustalarımızın ürünün nasıl kullanacağı hakkında bilgi verdikten sonra, rahatlıkla kullanmaya başlayarak dört mevsimin keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz. Ürün satışının ardından montaj yapılarak teslim edilen ürünlerimiz garanti kapsamında olup, ortaya çıkabilecek arıza ve sorunlar için ücretsiz teknik servis hizmeti vermektedir.

İzmir Mega Tente Sistemleri Store Modelleri

Şeffaf Store

Dikey Store

Kış Bahçesi

Kış Bahçesi Modelleri

Motorlu

Motorsuz

Fermuarlı

Kumandalı

Manuel

Kış Bahçesi Kullanım Alanları

Kafe

Restoran

Ev bahçesi

Villa

Teras

Daire

Balkon

Kış Bahçesi Özellikleri

Farklı renk, kumaş ve model seçeneğine sahiptir.

Mevcut yapıyı yağmur, güneş ve rüzgâra karşı korur.

Hafif olduğu için taşıması kolaydır.

Kullanılan yüksek dayanıklı PVC branda sayesinde mevsimlerden ortaya doğabilecek dış etkenlere karşı dayanıklıdır.

Isıya karşı dayanaklıdır.

Dayanıklılığı sayesinde temizliği, bakımı ve onarımı kolaylıkla yapılabilir.

Kış Bahçesi Avantajları

Diğer store modellerine göre fiyatı daha uygundur.

Pratik kullanımı sayesinde uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir.

Kurulacak alanın her tarafını kapatır.

Uygulanacak alanda montajı yapılır.

Motorlu ve motorsuz olarak üretimi yapılmaktadır.

Kış Bahçesi Fiyatı

Kullanılan malzeme, renk, kumaş, malzemenin ve uygulanacak alanın ölçüsü nedeniyle kış bahçesi fiyatı değişiklik gösterir. İzmir Mega Tente Sistemleri olarak, kış bahçesi sistemlerinde en uygun model ve fiyatı müşterilerimize sunuyoruz. Kış bahçesi model ve fiyatı konusunda daha detaylı bilgi almak için, İzmir Mega Tente Sistemleriyle iletişime geçebilirsiniz.

Ürünler hakkında bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz...