Adres

Zafer Mah. Çiftlik Sk. No:17 Buca Kaynaklar

Email

info@megatente.com.tr

×

Otomatik Tente İzmir

Tente, yapının dış duvarına bağlı ikinci kaplamadır. Otomatik tente, motor yardımıyla otomatik olarak açılıp kapanma özelliğine sahip tente modelidir. İzmir Mega Tente ve Pergola Sistemleri otomatik tente hizmetinden faydalanarak, yapınızı çevreden gelecek dış etkenlere karşı yapınızı kolay ve hızlı bir şekilde korumanıza yardımcı olur. Sevdiklerinize, akrabalarınıza, arkadaşlarınıza ve müşterilerinize konforlu bir ortam sunabilirsiniz.

İzmir Otomatik Tente Sistemleri

Müşteriler tente konusunda sadece klasik tenteyi bilirler. Otomatik tente kumandalı olması ve kullanım alanın geniş olması nedeniyle diğer tente modellerine göre daha fazla tercih edilir. Örneğin, balkona tente yaptırmak isteyen bir müşteri klasik ve körüklü tenteyi tercih etmesi daha doğru olacaktır. Otomatik tentenin kullanımı iç ve dış mekânlarda ihtiyaç haline gelmiştir. Genellikle iş yerlerinde, mağazalarda, turistik işletmelerde, evlerde ise balkonlarda ve teraslarda kullanılır. Yapılacak yapının şartlarına uygun yapıldığı için, müşterilerin tüm ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılar. Sizlerde yapınızı yaz aylarında sıcaktan, kış aylarında da soğuktan ve yağışlardan korumak istiyorsanız, İzmir Mega Tente ve Pergola Sistemleri ile iletişime geçerek en uygun otomatik tente hizmetinden faydalanabilirsiniz.

İthal motor ve uzaktan kumanda sistemi ile tenteyi yaklaşık 2 dakika içerisinde hızlı ve güvenli bir şekilde açıp, kapatabilirsiniz. Ürettiğimiz motor ve ithal olarak aldığımız akrilik kumaş sayesinde otomatik tentenin bakımını ve temizliğini kolaylıkla yapabilirsiniz. Uzun ömürlü olan otomatik tente ekonomik açıdan uygun olduğu için, müşteriler tarafından çok fazla tercih edilmektedir. İzmir Mega Tente ve Pergola Sistemleri kurulduğu günden bugüne kadar kazandığı tecrübe sayesinde ekibimiz tarafından otomatik tente satışı, bakımı, proje, teknik servis ve montaj hizmetleri vermekteyiz.

Klasik tentelerinizi motor takarak, otomatik tenteye çevirebiliyoruz. Tente sistemlerinde kullanılan kumaş, motor ve tüm parçalar servis garantilidir. Müşteriler farklı model, renk ve kumaş çeşitlerini seçebilirler. Otomatik tente kullanıldığı yerlerde yaz ve kış aylarında kullanım kolaylığı sağlar. Kullanılan özel kumaş sayesinde ortamı güneş ve dış etkenlerden korur. Otomatik tenteyi kumandayla açarak yaklaşık 2 dakika içerisinde konforlu alan oluşturabilirsiniz. Yaz ve kış aylarında mevsimin güzellikleriyle keyif çıkarabilirsiniz. İş yerleri ve bireysel müşteriler keyifli ve konforlu alan yaşamak için, İzmir Mega Tente ve Pergola Sistemlerinin otomatik tente hizmetini tercih edebilirler.

Teknolojinin gelişmesiyle insanların duyduğu ihtiyaçlarda değişmeye başlamıştır. Teknolojiyi kullanarak ev ve iş yerlerinde bu ihtiyaçları karşılayabilirsiniz. İnsanlar iş yerlerinde ve evlerde geniş alanlara ihtiyaç duyarlar. Bu ihtiyacı otomatik tente ile karşılayabilirsiniz. Örneğin, yaz ve kış aylarındaki olumsuz etkenler nedeniyle kullanmadığınız bahçeyi, otomatik tente kullanarak konforlu bir alan oluşturarak ailenizle keyifli dakikalar yaşayabilirsiniz.

Otomatik Tente Çeşitleri

Birçok tente çeşidi vardır. Otomatik tentenin de kullanım amacı ve bütçeye göre farklı modelleri mevcuttur.

Oval Tente

Geniş Tente

Raylı Tente

Katlamalı Tente

Işıklı Tente

Otomatik Tente Nerelerde Kullanılır?

Kafe

Restoran

Lokanta

Çay bahçesi

Otel ve işyerlerine ait bazı mağazalarda kullanılır.

Otomatik Tentenin Özellikleri

Alüminyum enjeksiyon profillere sahiptir.

Paslanmaz civatalar kullanılır.

İthal motor ve elektronik sistem mevcuttur.

Opsiyonel olarak led aydınlatma, rüzgâr sensörü ve yağmur sensörü takılabilir.

Büyük mekânlar için ideal bir seçimdir.

Kumanda sayesinde kolay açılır ve kapanır.

Metal aksamlar elektro statik toz boya ile boyanmıştır.

Metal bağlantıların tamamı galvanizdir.

Ses yalıtımı sayesinde sessiz çalışır ve çevreye zarar vermez.

Su tahliye sistemi sayesinde yağmur ve kar suları birikmeden akar gider.

Otomatik Tentenin Avantajları

Dış etkenlere karşı dayanıklıdır.

Bireylerin ve işletmelere ait müşterilerin rahat etmelerini sağlar.

Kumanda ile uzaktan kolay açılıp, kapanır.

Dış etkenlerden dolayı kullanılmayan alanları insanların kullanıma kazandırır.

Geniş alanların oluşturulmasına yardımcı olur.

Örneğin, yaz ve kış aylarındaki olumsuz etkenler nedeniyle kullanmadığınız bahçeyi, otomatik tente kullanarak konforlu bir alan oluşturarak ailenizle keyifli dakikalar yaşayabilirsiniz.

Otomatik Tente Fiyatları

Fiyat konusunda diğer firmalardan da teklif alabilirsiniz. Fiyatın ucuz olması kaliteyi ön plana çıkarır. Tente fiyatları müşterinin tercih ettiği model, özellik ve metrekare kriterleri göz önüne alınarak hesaplanır. Otomatik tente manuel tenteye göre fiyat bakımından biraz yüksektir. Kaliteli, uzun ömürlü ve uygun fiyatlardan oluşan otomatik tenteye sahip olmak istiyorsanız, kaliteli hizmet, işçilik, hizmet, çeşit ve uygun fiyat nedeniyle İzmir Mega Tente ve Pergola Sistemlerini tercih edebilirsiniz.

Ürünler hakkında bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz...