Adres

Zafer Mah. Çiftlik Sk. No:17 Buca Kaynaklar

Email

info@megatente.com.tr

×

Şeffaf Branda İzmir

Branda, açık alanlarda belirlenen bölgesi yağmur, kar, güneş gibi olumsuz hava şartlarından koruyan kumaş ya da bezden üretilmiş örtüdür. Şeffaf store olarak da bilinir. Şeffaf branda, yüzeyi nedeniyle yılın her mevsimi kullanılabilen saydam kapama özelliğine sahip çadır sistemidir. Hızlıca kurulup, kolaylıkla toplanma özelliği vardır. İzmir Mega Tente Sistemlerinin bir diğer uzmanlık alanı da şeffaf brandadır. Firmamızda bulunan son model teknolojik cihazlar ve tecrübeli ustalar sayesinde şeffaf branda üretimi titizlikle yapılmaktadır.

İzmir Şeffaf Branda

Genellikle kafe, restoran, lokanta gibi iş yerlerinde kullanılan bu sistem, mekânı rüzgâr, güneş ve yağmurdan korur. Branda üzerinde folyo kaplayıp, üzerine yazı ve logo eklenerek mekanınızın ve evinizin şık görünmesini sağlıyoruz. Motorlu, motorsuz modelleri, kolaylık açılıp kapanması sebebiyle şeffaf brandanın kullanımı oldukça kolay hale gelir.

Kafe, restoran ve lokanta gibi işletmelerde yaşanan sorunların yasal düzenlemeler ile çözüldükten sonra, şeffaf branda mekân sahiplerinin en çok tercih ettiği sistem haline gelmiştir. Renk, model kumaş çeşitleriyle birlikte kullanımı artmıştır. Mekânı koruduğu gibi aynı zamanda estetik görünüm katar. Kullanılan kumaşın hafif ve dayanıklı olması temizliğini kolaylaştırır. İzmir Mega Tente Sistemleri olarak, İzmir ve ilçelerinde şeffaf branda satışı, proje, servis ve bakım hizmetleri veriyoruz.

Daha eski zamanlarda kafe, restoran ve lokantalarda sigara içlenebiliyordu. Gelen kararlar doğrultusunda bu mekânların sadece açık alanlarında sigara kullanımına izin verildi. Şeffaf branda sayesinde mekânın her üç tarafını kolaylıkla kapatıp açabilirsiniz. İşletme sahibi olarak müşterilerinizin mekânlarda sigara içmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca mekânınızı olumsuz hava koşullarına karşı koruyarak daha fazla kişinin gelmesini sağlayabilirsiniz.

Kalitesiz kullanılan malzemeler nedeniyle, soğuğa, yağmura ve güneşe maruz kalabilirsiniz. Son model teknolojik cihazlar, tecrübeli ekibi ve garantili ürün hizmeti sunan İzmir Mega Tente Sistemlerinin şeffaf branda hizmetinden faydalanabilirsiniz. Esnek yapıya sahip olan bu sistemin PVC’den üretilmesi, kullanılan kumaş, diğer aparatlar sayesinde dış etkenlere karşı daha da dayanıklı hale gelir. İzmir Mega Tente Sistemleri web sitemizi ziyaret ederek ya da mağazamıza gelerek modeller konusunda bilgi alabilirsiniz. En uygun branda çeşitlerini seçmek için, ücretsiz keşif hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Bireysel olarak hobi bahçesi, mekan sahibi olarak nostaljik bir ortam olarak yapmış olduğunuz hayalleri İzmir Mega Tente Sistemleri tarafından üretilen yerli şeffaf branda sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Garantili bir şekilde yaptırmış olduğunuz şeffaf brandayı yılın 12 ayı kullanarak, her mevsimin güzelliklerini yaşayabilirsiniz. Katlanabilir özeliğe sahip şeffaf brandayı, toplayarak depoya kaldırabilir, ihtiyaç olduğunda yeniden çıkartarak kullanmaya başlayabilirsiniz. İzmir Mega Tente Sistemlerine yaptırmış olduğunuz branda sistemlerinde olduğu gibi bizlere yaptırmadığınız ürünler için de servis ve bakım hizmeti veriyoruz.

Dış ve iç düzeyinde mika, naylon ve kalın branda kumaşı kullanarak imalatı yapılır. Brandayı açarak açık ortam, kapatarak ise kapalı ortamlar oluşturabilirsiniz. Plastik malzemeler kullanıldığı için yanar ancak, alevleri daha ileriye götürmez. İzmir Mega Tente Sistemleri, şeffaf branda konusunda ürettiği modeller ve çeşitler nedeniyle branda hizmetleri konusunda müşterilerin tercihi durumuna gelmiştir. Araba, yat, tır, kamyon, tekne, iş yeri, ev gibi değişik alanlarda kullanılmak üzere son model teknolojik cihazlar ve tecrübeli ustalarıyla birlikte branda üretmektedir.

Şeffaf Branda Modelleri

Cırt cırtlı

Fermuarlı

Katlamalı

Şeffaf Branda Kullanım Alanları

Ev bahçeleri

Balkon

Kafe

Restoran

Lokanta

Çay bahçesi

Hobi bahçesi

Şeffaf Brandanın Özellikleri

Şeffaf şekilde kullanılmasına rağmen çeşitli renk seçeneği mevcuttur.

Kumaş çeşitleri fazladır.

Yıkayarak kolaylıkla silip temizleyebilirsiniz.

Isıya ve soğuğa karşı dayanıklıdır.

Kullanımı kolaydır.

Yapıyı soğuk, güneş, rüzgâr ve yağmur gibi dış etkenlere karşı korur.

Branda sistemi tente sitemlerine göre daha hafiftir.

Esnek bir yapıya sahiptir.

Şeffaf Brandanın Avantajları

Gün ışığını tamamını engelleyen özel yapıya sahiptir.

Saydam olması nedeniyle içerisi ve dışarısı rahatlıkla görünür.

Fonksiyonel olarak birden fazla modeli mevcuttur.

Diğer tente ve cam modellerine göre maddi açıdan ekonomik fayda sağlar.

Brandanın çevrelerinde çeşitli maddeler kullanarak dayanıklı hala getirilebilir.

Şeffaf Branda Fiyatı

Brandanın ölçüsü, yapılacak alanın ölçüsü, kumaş, model ve kullanılacak aksamlar nedeniyle şeffaf branda fiyatında değişiklikler olabiliyor. Şeffaf branda yaptırmak konusunda kararsız kaldıysanız, web sitemiz de yer alan modelleri inceleyebilir, mağazamıza gelerek daha önce yaptığımız projeler konusunda bilgi alabilirsiniz. Dört dörtlük kaliteli ürünlerimizden faydalanmak için ücretsiz keşif hizmetinden faydalanabilirsiniz. Şeffaf branda fiyatları konusunda daha detaylı bilgi almak için, İzmir Mega Tente Sistemleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Ürünler hakkında bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz...