Adres

Zafer Mah. Çiftlik Sk. No:17 Buca Kaynaklar

Email

info@megatente.com.tr

×

Klasik Tente İzmir

Tente, güneş, yağmur vb. doğal olaylardan korunmak için yapının üzerine gerilen bezden, demir, çelik, alüminyum, ahşap, naylondan, plastikten vb. maddelerden yapılmış örtüdür. Mafsallı tente olarak da bilinen klasik tente, gölgelendirme sistemi olarak yapınızı korur. İzmir’de tente ve pergola sistemleri alanında faaliyet veren İzmir Mega Tente firması tecrübeli ekibi, garantili ürün ve servis anlayışıyla, kullanım amacına göre en uygun klasik tenteyi değerli müşterilerine sunar. İzmir Mega Tente Sistemleri klasik tente sistemleri içerisinde ekonomik, çok fazla renk ve modele sahip uygun seçenekleri sunduğu için birçok müşteri tarafından tercih edilir. Metal kısımların birçoğu paslanmaz, elektrostatik boya ile çevrelenmiş, alüminyum bölümlere sahiptir.

İzmir Klasik Tente Sistemleri

Gün geçtikçe tente sistemleri daha farklı alanlarda kullanılmaya başlanmıştır. Klasik tente genellikle dekor amaçlı kullanılır. Tente kullanımının en büyük avantajı, uygulanacak yapıda daha fazla alan kazandırmasıdır. Mevsimlere göre açık olan yerlerin kullanımı bazen uygun olmaz. Bu alanların kazandırılması, kullanılması, sorunların giderilmesi, büyük alanlar oluşturulması klasik tente sistemleriyle yapılabilir. Bu sayede ev iş yerlerinde refah ve huzurlu ortamlar yaratabilirsiniz. Yapılarınızı kış aylarında yağmurdan, soğuktan ve rüzgârdan koruyacağınız gibi yaz aylarında da sıcaktan kurtulabilirsiniz. Kafe sahipleri kullandıkları ortama karşı çevirdikleri tente sayesinde masa ve sandalyelerini rahatlıkla muhafaza edebilir.

Tekli ve çoklu olma özelliğine sahip olan klasik tentenin kullanımı kolay olduğu gibi çevreye de zarar vermez. İsterseniz manuel olarak elle kontrol edebilir, eğer müşterilerinizi rahatsız etmek istemiyorsanız yaklaşık 1,5 metre mesafeden hiç güç harcamadan uzaktan kumanda ile kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Tente üzerinde kullanılan ithal akrilik kumaş sayesinde bakımı kolaylıkla yapılır. Bu kumaşlar üzerinde solma ve kir tutma sorunu yaşanmaz. Metal ve kumaş kısmı yırtılmaya karşı dayanıklılığı sayesinde uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Kopma, rüzgârdan yırtılıp uçma gibi sorunlarla karşı karşıya kalmazsınız.

Tente sistemleri konusunda edindiği tecrübeyle hareket eden İzmir Mega Tente, kaliteli ve sağlam malzemelere yer vererek ürettiği, şık ve modern çizgilerden oluşan ekonomik farklı yönlere açılır klasik tente modelini müşterilerine sunmaktadır. Müşterilerin isteğine göre klasik tenteye; motor, rüzgâr sensörü, eğim ayar aygıtı eklenebilmektedir. Rüzgâr sensörü, tenteyi rüzgârdan otomatik olarak korur. Spot ışık takarak şık görünüm sağlanır. Eğim ayar aygıtı ile birlikte, gölgelemeyi istediğiniz alanda sağlamanıza yardımcı olur. Tecrübeli ekibimiz müşterilerin ihtiyacı ve kullanımına göre tentenin montajını duvara ya da tavana yapabilir.

Birçok iş yeri sahibi logosunun ya da isminin gözükmemesi nedeniyle tente yaptırmak istemez. İzmir Mega Tente olarak, bu soruna farklı çözümler üretiyoruz. Tente üzerine firmanızın logosunu ve ismini basabiliyoruz. Tenteyi açtığınızda firmanızın ismi ve logosu uzaktan rahatlıkla gözükecektir.

Klasik Tente Nerelerde Kullanılır?

Klasik tente bireysel ve kurumsal olarak kullanım amaçlarına göre birçok yerde tercih edilir.

Evlerin bahçelerinde ve balkonlarında

Ofislerde

Kafelerde

Restoranlarda

Çay bahçelerinde

Pastahanelerde

Lokantalarda

Ve birçok sektöre ait iş yerlerinde tercih edilmektedir.

Klasik Tente Özellikleri

Tenteyi mevsimsel oluşacak dış etkenlere karşı koruyan yapısı mevcuttur.

İthal tüp motoru bulunur.

Dayanıklı ithal kumaş kullanılır.

Süpürge sistemi sayesinde tozlar ve pislikler engellenir.

Alüminyum enjeksiyon profillere sahiptir.

Ölçülere göre ileri açabilme ve eğilme özelliği vardır.

Opsiyonel rüzgâr sensörü takılabilir.

Ses yalıtım sistemiyle sessiz çalışarak çevredekileri rahatsız etmez.

Manuel olarak elle ya da uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir.

Elektrostatik boya metal parçaları paslanmadan korur.

Klasik Tentenin Avantajları

Yapılarda klasik tente kullanımının çok fazla olmasının nedeni, farklı renk ve model seçeneklerinin bulunmasıdır.

Dayanıklı kumaş ve metal malzeme kullanımı nedeniyle uzun yıllar kullanım fırsatı sunar.

45 derece eğim özelliği sayesinde birçok alanda kullanım imkânı sağlar.

Geniş alanlar oluşturmanıza yardımcı olur.

İzmir Klasik Tente Fiyatları

İzmir Mega Tente olarak, müşterilerimize tente renk ve modellerinde karar vermelerine yardımcı olmaktayız. Tente yapılacak yerde bir sorun ile karşılaşmamak için tecrübeli ekibimiz gelerek keşif yapıp size bilgi verir. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda en uygun fiyatlar ile hizmet vermekteyiz. Tente yapılacak yerin ölçülerine göre fiyatlarda değişiklikler olabiliyor. Sizde kendi yapınıza klasik tente yaptırmak istiyorsanız, İzmir Mega Tente’yi arayarak keşif ve tente metre kare fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ürünler hakkında bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz...