Adres

Zafer Mah. Çiftlik Sk. No:17 Buca Kaynaklar

Email

info@megatente.com.tr

×

Şeffaf Store İzmir

Store (branda), açık alanlarda belirli bir bölgeyi yağmur, rüzgâr ve güneşten koruyabilen astarlanmış malzemelerden yapılarak bir yere sabitlenebilen malzemedir. Şeffaf store, işletmeyi ya da konutu dış etkenlerden koruyabilen alüminyum sistem içerisinde açılıp kapanabilen saydam kapama özelliğine sahip gölgelendirme sistemidir. Halk arasında şeffaf branda olarak da bilinir. Şeffaf store ve branda sistemlerinde uzmanlık alanına sahip olan İzmir Mega Tente Sistemleri, tecrübeli ustaları ve son model teknolojik cihazları ile müşterilerinin isteklerine göre farklı renk, model ve özelliklerde şeffaf store üretimini kendi atölyelerinde en kısa sürede yapabilmektedir.

İzmir Şeffaf Store

Şeffaf store, saydamlığı sayesinde mekânın içeriden ve dışarıdan gözükmesi, temizliği, tamiri ve bakımının kolay olması, kapalı olduğunda yapının görselliği bozmaması nedeniyle en çok tercih edilen store modelleri arasında yer almaktadır. Fermuar sayesinde açık ve havadar alanlar oluşturabilirsiniz. Kenar bölümlerini de kapatıp etrafına ısıtıcı ve klima takarak mekânın ortalama sıcaklığını rahatlıkla ayarlayabilirsiniz. Şeffaf store dört mevsim rahatlıkla kullanabileceğiniz gibi ihtiyaç duymadığınız anda kolaylıkla toplayıp, depoya kaldırabilirsiniz.

İzmir Mega Tente Sistemleri olarak, İzmir ilçelerinde ve Türkiye’nin diğer illerinde şeffaf store satış, proje, keşif, teknik servis, bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Şeffaf storenin motorlu ve motorsuz modeli bulunmaktadır. Motorlu sistem sayesinde uzaktan kumanda ile pratik bir şekilde kontrol ederek rahatlıkla kullanabilirsiniz. Her mekâna uyum sağlayan şeffaf store, farklı renk ve model seçeneği sayesinde ortama şık bir görünüm katar. Kullanılan kumaş dış etkenlere karşı ve dayanıklıdır. Bu sayede bakımı, tamiri ve temizliği kolaylıkla yapılabilmektedir.

İşletmelerde bulunan kapalı ortamlarda sigara içilmesinin yasaklanması ve kış aylarında da evlere kapanan insanlarımız ile işletme sahipleri farklı arayışlar içine girmiştir. İşletme sahipleri şeffaf store sayesinde açık ve kapalı ortamlar oluşturduklarında daha fazla müşteri ağırlayarak tüm isteklerini karşılayabilirler. Konut sahipleri de bahçe, balkon, teras gibi yerlerde kullanarak geniş alanlar elde edebilirler. Hem işletme sahipleri, hem de konutlarda bulunan kişiler dört mevsimin keyfini rahatlıkla yaşayabilirler. Evlerinde çiçek ve çeşitli bitki yetiştiren insanlarımız olabilir. Bu çiçekler ve bitkilerin bazıları suyu severken, bazıları da rüzgâr ve güneşten etkilenebilirler. Hobi bahçesi oluşturmak isteyen insanlarımız için şeffaf store vazgeçilmez bir tercihtir.

İzmir Mega Tente Sistemleri, ücretsiz keşif, model ve projeleri göstererek müşterilerinin şeffaf store (branda) modellerini tercih etmelerine yardımcı olmaktadır. Müşterinin adresine gidilir ve keşif ile ölçüler alınır. Firmamızın tecrübeli ustaları kendi atölyemizde modern cihazlar ile şeffaf store imalatını yapar. İmalatın ardından en kısa süre içerisinde müşterinin adresine gidilerek ürünün montajı yapılır. Kullanım hakkında gerekli bilgilendirmelerin ardından, şeffaf storenin dört mevsim keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.

İzmir Pergola Sistemleri Store Modelleri

Şeffaf Store

Dikey Store

Kış Bahçesi

Şeffaf Store Kullanım Alanları

Kafe

Restoran

Lokanta

Turistik işletmeler

Çay bahçeleri

Ev

Balkon

Teras

Ev bahçesi

Şeffaf Store Özellikleri

Kullanımı oldukça kolaydır.

Uygulanan mekânı ve yapıyı dış etkenlerden korur.

Fermuar sistemi bulunmaktadır.

Düz ve dalgalı saçak tercih edebilirsiniz.

İsteğe göre şeffaf branda ve mika uygulanabilir.

Farklı renk, desen, model, kumaş seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Elektrostatik boya kullanımıyla metal kısımların solması engellenir.

Solmama özelliğine sahip olan kumaşın temizliğini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Şeffaf Store Avantajları

Hafifliği sayesinde kolaylıkla taşınıp, kurulabilir.

Isı ve nem yalıtımı sağlar.

Maliyet azaltıcı etkisi bulunmaktadır.

Saydam olma özelliği sayesinde içerisi ve dışarısı rahatlıkla gözükür.

Mekânları bir birinden ayıran duvar görevi görür.

Şeffaf olması nedeniyle gün ışığını ortama yansıtır.

Isı yalıtımı ve gün ışığı nedeniyle enerjiden tasarruf sağlar.

Kapalı olduğunda mekânın görsel bütünlüğünü engellemez.

Şeffaf Store Fiyatı

Model, renk, kumaş, uygulanacak alanın ve malzemenin ölçüsü nedeniyle şeffaf store fiyatı değişiklik gösterir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, uygun ödeme seçenekleri sunmaktayız. Şeffaf store ürünümüz ve takılan tüm parçalar firmamız tarafından garanti kapsamında bulunmaktadır. Ortaya çıkabilecek arıza ve sorunlar için ücretsiz teknik servis hizmeti veriyoruz.

Ürünler hakkında bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz...