Adres

Zafer Mah. Çiftlik Sk. No:17 Buca Kaynaklar

Email

info@megatente.com.tr

×

Körüklü Tente İzmir

Tente, yapıyı mevsimlerden oluşacak olumsuz hava koşullarına karşı dış etkenlerden koruyan bez, naylon vb. maddelerden yapılmış manuel ya da kumanda ile çalışabilen örtüdür. Körüklü tente, yapıya gelen güneşi körüğü sayesinde engelleyen ve istenilen yöne ayarlanabilen tente sistemidir. Şık ve nostaljik görünüm olması nedeniyle Fransız tentesi olarak da isimlendirilir. İzmir Mega Tente Sitemleri olarak, körüklü tente yapımı, fiyatı, bakımı ve montajı konusunda en uygun hizmeti sunmaktayız.

İzmir Körüklü Tente

Körüklü tente, yapının dış görünümüne ait değişik ölçülerde ve boyutlarda yapılabilen, güneşi 3 farklı yönden engelleyen sisteme sahiptir. PVC profiller sayesinde yapımı daha az sürede tamamlanır. Dayanıklılığı, uzun kullanım ömrü ve nostaljik yapıya sahip olduğu için birçok kişi tarafından tercih edilir. Günümüzde kullanılan en yaygın tente modellerinden biridir. Sistemde kullanılan körük sayesinde rahatlıkla hareket ettirebilirsiniz. Dış etkenleri ve olumsuz hava koşullarını engellemek için, elle müdahale etmeden kumanda ile kolaylıkla hareket ettirebilirsiniz. Menteşeler sayesinde tenteler katlanır şekilde çalışır. Profil ve kumaşı istediğiniz renk ve modelde seçebilme tercihiniz bulunmaktadır. Renk, logo ve slogan kullanımı nedeniyle ikinci bir tabela görevi görür.

İskelet sisteminde kullanılan malzemeler nedeniyle, diğer tente modellerine göre tüm hava şartlarına daha fazla dayanıklıdır. İskelet sisteminde bir arıza yaşanmadığından, doğru bir şekilde kullanıldığında uzun yıllar faydalanabilirsiniz. İskelet yapısı ve görselliği sayesinde daha rahat kullanım sağlar. Ferah ve geniş ortamlar sunan İzmir Mega Tente Sistemleri, yenilikleri ve teknolojiyi takip ederek ve son model teknolojik cihazlar kullanarak körüklü tenteyi tecrübeli ekibiyle yapmaktadır.

Körüklü tenteyi ne kadar açılabileceğini ayarlayarak, evinizin ya da iş yerinize ait manzaranızı kapatmadan keyfinizi rahatlıkla yaşamaya devam edebilirsiniz. Güneş, rüzgâr ve diğer dış etkenler engellendiği için, sevdiklerinizi ve mobilyalarınızı da korumuş olursunuz. Körüklü tente oval bir yapıya sahip olduğu için evinize, iş yerine veya balkonunuza nostaljik bir görünüm katar. Aynı zamanda yeni bir görünümün ortaya çıkmasını sağlar. Filmlerde görmüş olduğunuz şirin ve güzel mekânları göz önüne getirir.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte cihazlarımızı yenileyip ve ekibimizi de tente sistemleri konusunda eğitimler aldırarak, başarılı projelerin ortaya çıkarılmasını sağlıyoruz. İzmir Mega Tente sistemleri siz değerli müşterilerine yıllardır İzmir ve ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Sektörde daha iyi hizmet vermek adına kaliteli ve uygun fiyatlar dâhilinde körüklü tente satışını gerçekleştiriyoruz. Tecrübeye dayanarak elde ettiğimiz projeler doğrultusunda farklı çalışmalarımızı inceleyerek, yaptırmak istediğiniz körüklü tente modeline rahatlıkla karar verebilirsiniz.

Körüklü Tente Nerelerde Kullanılır?

Ev

Restoran

Kafe

Otel

Çiçekçi

Mağaza

Manav

Pastahane ve diğer işletmelerde kullanılır.

Körüklü Tentenin Özellikleri

Açılır ve kapanır sisteme sahiptir.

Yarım ay, yukarı ve aşağı doğru hareket ettirebilme özelliği mevcuttur.

Demir ya da alüminyum ayaklar sayesinde yelpaze şeklinde çalışır.

Elektronik değil, mekanik aksam ile çalıştığı sürece kolaylıkla bozulmaz.

1-7 metre aralığında genişliğe, 1,5-5 metre arasında açılım özelliğine sahiptir.

20X20 milimetre ölçülerde kutu profillerden yapılır.

Pres döküm menteşeli dirsek sistemi kullanılmaktadır.

180 dereceye kadar kademesiz dairesel hareketler yapabilmektedir.

Elektrostatik toz boya sayesinde tüm kısımlar paslanmaz.

Farklı renk ve desenlerden oluşan akrilik kumaşlar bulunmaktadır.

Otomatik kumandayla, isterseniz de manuel iple kontrol edebilirsiniz.

Körüklü Tentenin Avantajları

3 farklı açıdan güneşi engeller.

Nostaljik görünüme sahiptir.

Yapıları tüm dış etkenlere karşı korur ve hiçbir zarar gelmez.

Konforlu ve dekoratif ortamlar oluşturmanıza yardımcı olur.

Zengin ürün çeşitliliğine sahiptir.

Montajı, kurulumu ve kullanımı kolaydır.

Uzun ömürlü kullanabilirsiniz.

İstediğiniz ölçülerde yapılabilir.

Körüklü Tente Fiyatı

Diğer tente modellerine göre daha fazla işçilik gerektirir. Yapılacak yapının ölçüsü, tentenin metre karesi, kumaş, renk, model, malzeme nedeniyle fiyatlarda değişikler yaşanabilmektedir. Tenteyi başka bir firmaya yaptırsanız da, İzmir Mega Tente Sistemleri ile iletişime geçerek servis, bakım ve tüm sorunlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Bioclimatic İzmir tente isimli internet sitemize giriş yapıp, diğer modelleri inceleyerek en uygun tente modelini yaptırmaya karar verebileceğiniz gibi, tecrübeli ekibi bulunan İzmir Mega Tente Sistemleri mağazasına gelip marka, model ve yapılan projeleri inceleyerek en iyi körüklü tente modeline karar vermenize yardımcı oluyoruz. Eğer her hangi bir tente modeline karar veremediyseniz, ücretsiz keşif hizmeti ve tecrübemize ait önerilerimizi değerlendirebilirsiniz.

Ürünler hakkında bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz...